Pauls Konsulta - brīdinājums

"Pauls Konsults" darbiniece Ilona Sudraba, kas nodarbojas ar manu lietu par parādu piedziņu. 6.10.09. kontaktējoties zvanot no tālruņa nr.20372223 paaugstinātā tonī, lasot morāli un apvainojot, ka ar nolūku es esmu mānijusi gan banku, gan līzinga firmu un tagad vienkārši negribu masāt. Sakot ka nobloķēs visus kontus un nedadūšot nekādu naudu. Vai tad valsts vai pati Ilona Sudraba izskolos manus bērnus, ja jau taisās nogriezt visu naudu.
kā tādā situācijā rīkoties, es jau teicu ka iesūdzēšu par tādu kontaktēšanos veidu. Tā jau nav pirmā reize ka šādā tonī runā ar mani.
Paldies!

K Krancisŗiebīgais 06.10.2009

Vot pīzda tā Ilona Sudraba, ka viņa tā dara.

L lena 06.10.2009

parāds nav brālis :)

O oBLIGĀCIJA 06.10.2009

Tiešām tā smirdīgā peža- Ilona sudraba- lai aizver savu jebalu. Vitāti, lai skatās, ka viņas bērnime kas nenotiek.

V Vija 11.10.2009

Šķiet tā ir tā pati Ilona, kura augusta mēnesī zvanīja man un draudēja, ka mans vīrs ir izsludināts meklēšanā, ka viņš nekur nevarēs dabūt darbu utt. Bet pats šausmīgākais, ka viņa stādījās priekšā kā Rīgas tiesas pārstāve un paņēma vienkārši uz šoka. Mācība visam mūžam - neticēt, kad kāds akut ko stāsta un ierakstīt diktafonā pilnīgi visas telefona sarunas, lai ir pierādījums šādai cūciskai rīcībai. Brīnos, ka šādā kantorī - kur apzināti melo un draud cilvēkiem, kreditori meklē palīdzību un uzticas viņiem...

T Tina 08.02.2011