Paulis Kruška un Zigurds Garuolis - neņemiet darbā

Nekad neņemiet darbā šos divus vīriešus. Paulis no sava 50 gadus garā mūža 30 ir pavadījis cietumos, no kuriem vairākus par sava mazgadīgā radinieka izvarošanu . Arī par zagšanu viņš ir atsēdējis krietnu laiciņu Viņam pat šobrīd vēl nav beidzies probācijas periods. Zigurds ir līdzīgs tips, tikai jaunāks. Pieņemot viņus darbā (arī šobrīd viņi meklē darbu lauksaimniecība kā lopkopējs(Paulis) un slaucēja(Zigurds). Kā lopkopējs Paulis visdrīzāk jūsu dzīvniekus nomērdēs badā, savukārt Zigurds pilnīgi neprot savu it kā slaucējas arodu. Būs tikai lieki izdevumi pēc tam ārstējot slimās govis. Starp citu, viņi ir pāris. No kuriem dominējošais ir Paulis, un ja viņam sķitīs, ka kāds vai kāda ir "uzmetis aci" viņa "brūtei" sekos draudi pa telefonu fiziski izrēķināties, apzagt un tā tālāk. Ja meklējat strānieku lauksaimniecībā, nezvaniet pa tālruni 2599660 (šis numurs tiek ievietots sludinājumos un pieder Paulim).

Nekas no šeit rakstītā nav izdomāts vai samelots un ir domāts tikai kā brīdinājums izvairīties no nepatikamam situācijām.

Lai atpazītu viņus pēc izskata iesaku apmeklēt viņu draugiem.lv vai facebook.com kontus.
Paulis ir maza auguma, aptuveni 165 cm, 50 gv, Zigurds - rudi balinatām krēpēm, ap 170 +/- cm

T ToSaimnieks 13.08.2011

Normāli urkas, varēji tomēr nodrošināt ar darbu!Viņiem tāpat nav ko zaudēt!

. .......... 14.08.2011

Baigie skaistuļi :D

P pauliskruška 19.08.2011

Nezinu kādam jābūt ļaunumam lai rakstīt paceltos roka šādam apmelojumam...

* ****** 19.08.2011

Vai tad paši nezinat kuru saimnieku piečakarējāt? Es ieteiktu padomāt par diviem pēdējiem.