www.sudzibas.lv Pasvaldibas policija( medemciems) Draz cikvekus pie MEGO veikala

Pasvaldibas policija( medemciems) - Draz cikvekus pie MEGO veikala

Labdien visiem! Sodien braucot no rigas uz majam uz piecam minutem iebraucu mego veikala kas atrodas medemciema. Ieparkojos vieniga briva vieta kuru atradu un pec tam kad biju atpakalj mani jau gaidija pasvakdibas policija kura tur dezure aiz sturi un ker tos kas parkojas invalidu vieta. Bet lieta tada , ka saprast ka ta ir inv vieta diezgan gruti, jo uz bruga nav balto zimi un pie ta celazime kas norada uz to stav skibi . sods 55e.. no cilvekiem taisa mulkus.
Зрасте! в магазине Mego который находится в Медемциемс Пашвалдыбас полиция ловит людей, которые паркуются на месте инвалидов, но дело в том что понять что это место инв. не просто, потому что на земле нет рисунка и знак стоит под 45 градусов к земле. Будте внимательны, потому что штрав за это нарушение 55 е

Good Intentions 17.02.2023

Medemciemā vai tad ir MEGO?

A AiK 17.02.2023

No muļķiem nav jātaisa muļķi,viņi jau ir muļķi

Good Intentions 17.02.2023

Baložos ir MEGO un tur gan zīme normāli stāv.

R RXX 17.02.2023

Dīvaini, ka vienīgā brīvā vieta atradās tieši pie paša veikala...diezgan pagrūti saprast, ka tā ir invalīdu stāvvieta..

S Sīka2 18.02.2023

Muļķis te esi tikai tu.

D dambitis12 18.02.2023

Un kāpēc krieviski rakstāt? Latvijā divvalodība ieviesusies vai visi krievi idioti, nesapratīs?