Pasuti.lv - pasuti.lv

Zvanot uz norādīto kontaktu tālruni, esiet lūdzu ļoti uzmanīgi ar savām vēlmēm veikt pasūtījumu, labāk veiciet caur internetu, aizpildot formu!!! 1 nedēļu gaidīju pasūtīto produktu, kuru telefoniski sarunājot ar tur strādājošu sievieti, bet varbūt tā bija apkopēja, kas bija tik laipna un pacēla zvanošu telefonu, biju pasūtījis. Un šodien kad pasūtījumam bija jāatnāk (pa dienu vairākas reizes zvanot un pārliecinoties par pasūtīto produktu, man apskaidroja, ka prece tiks atvesta no 13.00-16.00 un teica, lai gaidot, tiklīdz atnāks tā man zvanīšot), zvanu vakarpusē, tā pati sieviete pacēla klausuli un prasot par manu sūtījumu, iedeva telefonu citam vīrietim, kurš mani apgaismoja ar to, ka prece nav atnākusi un sūtījums neesot veikts/reģistrēts.
Esmu ļoti vīlies par to, ka man 1 nedēļu pacietīgi bija jāgaida prece, kura beigās nemaz nav uzsūtīta.

Nav jau mirstama vaina, bet ir vērts tomēr piedomāt par klientu apkalpošanas servisu un personālu kompetenci.

T Tāir 21.08.2011

Visi šie kantori, kur itkā var pasūtīt preces ir domāti priekš īpašiem lohiem un losenēm!