www.sudzibas.lv Pašnāvība Dzīve ir interesanta!

Pašnāvība - Dzīve ir interesanta!

Aizvien vairāk cilvēku izvēlas padarīt savai dzīvei galu, jo nespēj tikt galā ar parādiem kas sakrājušies un citām problēmām.
Nevajag! Dzīve ir pārāk interesanta un skaista! Nepadodieties! Nemirstiet, jo kāpēc gan jādara pašnāvība?
Varbūt labāk vienkārši nemaksāt neko un vienalga? Jo tāpat taču nav ko zaudēt un kāda starpība, ka nemaksā. Tāpat cilvēks bija gatavs darīt sev galu, bet varbūt kaut ko sākt citu darīt, nospļauties par kredītiem, par naudu, jo nauda nav salīdzināma ar cilvēka dzīvību.
Riskējiet un esiet gudrāki! Esiet dzīvi! Un nedariet pašnāvību, jo dzīvē veiksme vienmēr var uztaisīt un ja jūs izdariet pašnāvību, tad jūs vairs nav un citiem ciešanas, bet labāk uzlikt mīksto visām problēmām, risināt tās citādāk un darīt ko citu, kā riskēt, jo ja biji gatavs darīt galu, tad tev zaudēt nav ko...

B

M madonion 15.02.2011

Cilvēkam ir tendence gribēt dzīvot. Tas kas dara pašnāvību, ir novests līdz tādam stāvoklim, ka tā dzīvot gribēšanas tendence ir nomākta.
Parastiem mirstīgajiem to nesaprast, bet pašnāvnieks tieši tā pat nesaprot kāpēc viņam būtu jadzīvo!

T ToBunte 15.02.2011

Parasti tie, kam nekas nepieder pašnāvības neizdara, tos pievec dabiskā atlase.Pašnāvības izdara tie, kuri ir bijuši materiāli nodrošināti, bet valsts reketa rezultātā zaudējuši visu, arī tiesības uz izdzīvošanu.Tieši to mūsu jaunie saimnieki arī cenšas panākt-Latviju brīvu no latviešiem.

D Dina 15.02.2011

A kā Tu zini, ka tur nav labāk un interesantāk?

T ToDina 15.02.2011

Kur labāk un interesantāk?Aizej uz kapiem un kādu izroc ārā, redzēsi romantiku!

D Dinai 15.02.2011

Cik romantiski!

D D 15.02.2011

Ja nav kur dzivot, un par ko iztikt?Ko tad

T ToUn 15.02.2011

Vienmēr var atrast izeju no situācijas.Kā tad mūsu senči atrada izturību pārciest krievu un vācu koncentrācijas nometnes?Pilsētās taču pastāv dažādi sociālās palīdzības dienesti, patversmes, zupas virtuves.Varbūt laukos ir kādi paziņas-vientuļi pensionāri, kam palīdzīgas rokas ir nepieciešamas.Variantu ir milzum daudz, vajag tikai pašam draudzēties ar galvu un rokām, tad viss būs kārtībā.

D D 15.02.2011

Kur tad lai iet grutniece kuru izliek uz ielas?

G Gatis 15.02.2011

Pašnāvību dēļ parādiem dara tie, kuri ir pārāk iegrimuši materiālismā, nesaprot, ka ne jau manta dara cilvēku laimīgu un brīvu, un par pasaules galu sāk uzskatīt faktu, ka vairs nevar zīmēties kā treknajos gados.

T ToUn 15.02.2011

Topošajam bērniņam taču ir arī tētis, vai tad tās nebūtu arī viņa problēmas?

T tii 15.02.2011

Ko darīt tad ja vīrs Tevi morāli terorizē??? Ja vīrs liek satikties ar citiem, lai var izdzīvot???Un ticiet vai nē tā jau 12gadu, es dzīvoju, un brīžiem ļoti negribas dzīvot...

T ToTii 15.02.2011

Un ko ši pats dara?Stāv zem tilta ar tuteni rokā, vai tikai tērē tavu sapelnīto.Vai tad tev pašai nav galvas uz pleciem?

H Hugo 15.02.2011

Pašnāvības tika taisītas arī tā saucamajos treknajos gados. Lielākoties nelaimīgas mīlestības dēļ. Dēļ tā ka cilvēku neviens neuzklausīja, jutās nesaprasts, viens, pamests. Cilvēku bezsirdības un vienaldzības dēļ. Visi ierāvušies savāčaulā, negrib redzēt kas notiek apkārt.

T ToHugo 15.02.2011

Valstij taču labāk-nav cilvēka-nav problēmu!

D D 15.02.2011

Tu esi mulķis vai kas ar tevi?Ja daudz paradu cilveks paliek uz ielas, un ja vel bonusa zaude darbu, sak sapet zobi ko tad?Tu tur kaut ko samurgoji

L lana 15.02.2011

un ko darit tiem kas skatas ka vinu berni raud un prasa mamma es gribu sokoladi.ne delin nevaru nopirkt jo man nav naudinas sanak tik putrajumiem jo jamaksa nodoklis .savadak pabalstu nedos .un pabalsts 1lats diena vai man gribas pateikt paldies valdibai HA HA HA

T ToLana 15.02.2011

Bērnus atdod valstij, pati laidies ko kājas nes uz Īriju vai Angliju, kamēr vēl vari kājas pavilkt.Drīz var izrādīties par vēlu.

H Hugo 15.02.2011

Lana.
Vai tad kad dzemdēji bērnus nevajadzēja padomāt par to ka viņi gribēs ēst. Un ne jau valstij Tavi bērni jābaro. Un galu galā ja prasītu es gribu maizīti, tad vēl, bet bez šokolādes nudien bērni var iztikt.

X xxx 15.02.2011

- Ты знаешь, сегодня утром мне было так хреново, что я решил свести
счеты с жизнью, выпив 100 таблеток аспирина.
- И что?
- Когда я выпил вторую, почувствовал себя лучше.

V vita 15.02.2011

Pašnāvību izdara psihiski nelīdzsvarotas personas, jo trūkst motivācijas, vai arī kāds ir par gļēvu, lai meklētu risinājumu.Izņēmums varētu būt šizofrēnija, jo tad pie vainas ir redzes vai dzirdes halucinācijas.Saka, ka no katras bezizejas ir vismaz divas izejas.Nevajag būt kaujamiem jēriem, bez cīņas nedrīkst padoties.Vienmēr var ko mainīt.Par cik nav ne protesta akciju, ne kādu citu aktivitāšu, domāju, ka tauta visā visumā ir pilnīgi laimīga.Ja palasa, liekas, ka lielākās problēmas ir sociālās.Nu bet tad iedzīvotājiem būtu jāpauž neapmierinātība ar valdības darbu.Pie mums uzdzied tautasdziesmas.Rezultātā pieaug pašnāvību skaits, kurām par pamatu ir bezdarbs un naudas trūkums.Tas nav normāli 21.gs.eiropas vidienē.