pasažieri - aromāts

Daudzi rauc degunu ja iekāpj kāds netīrām drēbēm vai iedzēris bet ja cilvēks ir tāāā sasmaržinājies ka var sajust viss trolejbuss tad visi izliekas ka normāli.Tagad vasarā tādu sakāpj vairāki tad ir forši.Cilvēki neiedomājas ka saskaroties ar ādu "'smaržas"'maina aromu, pats jau nejūt.

G

A aero 16.09.2008

varbut tā arī ir.. hvz :D

D DEsa 17.09.2008

UN ko?

K Krotow 04.11.2008

Ieskaidro brāļu tautas pārstāvjiem un brašajiem lauku puišiem, ka lietojot odekolonu pareizi, uz lieki neizlietā smaržūdeņa rēķina viņam pāris lieki ali un belašs sanāks ;) Ties, pēc tam viņš smaržos bik citādāk :)))

T treilis 08.11.2008

nu labi, Gita, un kādu konstruktīvu rīcību vai padomus gaidi no mums?

A Aleksandrs 08.11.2008

Izmazgatis deretu no ritiem.

J juris 15.02.2009

a es dzivoju koka maajaa bez ertibam un man nav kur nomazgaties. Ko tad man darit?

K Kiaspars 15.02.2009

Es teikšu tā, ka pārāk sasmaržoties nedrīkst un arī smirdēt nedrīkst, izņēmums varētu būt, ja cilvēks ir daudz strādājis.