www.sudzibas.lv Pasākumu apkalpošana SIA Konkrēta algas krāpšana

Pasākumu apkalpošana SIA - Konkrēta algas krāpšana

Jānis Lipņickis - krāpnieks, melis un maldinātājs, iesēdies “restorāna vadītāja/direktora” Amatā!
Jau intervijas sākumā teica, ka “sazināties labāk zvanot, jo tā viņam patīk vairāk”
31. Augustā atnācu uz iepriekš norunātu pārbaides maiņu, par kuru, kā viņš apgalvoja, tiks samaksāts. Neuztraucos, jo restorānā (kolonāde) strādā mans ļoti tuvs paziņa. Tāpēc arī nepieprasīju “noteikta laika/vienas dienas” līgumu, jo viss ir stabili!
Godīgi nostrādāju pilnu, 11 stundu, maiņu, visam sekoju līdzi, maiņas beigās tika pateikts, ka sazināsies ar mani nākamajā dienā!
1. Augustā zvanu nesaņēmu, tāpēc nākamajā dienā - 2. Augustā pazvanīju pati, saņēmu visai rupjā tonī izteiktu verdiktu, ka: “ aprunājoties ar kolēģiem, nolēmām, kopā nestrādāsim”. Pēc šīs sarunas nosūtīju īsziņu, norādot savus rekvizītus līguma sastādīšanai, lai saņemtu savu atalgojumu par godīgi pastrādāto darbu, uz ko atkal saņēmu zvanu. Citēju jāni lipņicki: “ labāk darbiņu ej meklēt, nevis mums “piesienies”, par ko tu vēlies algu, apskatījos - neko nedarīji! Nekādu naudu es tev maksāt netaisos - aizmirsti! ”
pēc šīs jaukās sarunas, nosūtīju informāciju precizējošu īsziņu par atalgojuma neizmaksāšanu, kā iesaka darba inspekcija, pēc tam saņemot nepārtrauktus zvanus, uz kuriem neatbildēju, jau saprotot, ka šis cilvēks, par neko atbildēt nevēlas!

Paldies JĀNIM LIPŅICKIM un restorānam KOLONĀDE!

E