www.sudzibas.lv Pārvērtību studija SALONS Pārvērtību studija-DOBELE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pārvērtību studija - SALONS Pārvērtību studija-DOBELE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vienkarsi izmestu naudu un sabojatu sev garastavokli! Pirmo reizi redzu tadu meistari un tadu attieksmi!
Esmu vienkarsi soketa par meistares Ilvas darbu un attieksmi pret klientiem. Kad es aizradiju, ka nags ir nepilnigi nokrasots, vina palika dusmiga un pateica man, ka ta ir tikai laka, un vinai klientu esot loti daudz un jaunus nevajag! Es esot piekasiga! Un ko es lourot uz tiem saviem nagiem!
# Tacu patiesiba nagi patiesam ir loti nekvalitativi noklati ar laku. Nevienam neieteiktu iet pe tadas meistares, lai

I

Minesota 27.09.2012

Nu tak pārvērtību studija... nav jau teikts uz kuru pusi parvērtības: uz labāko vai sliktāko.

I inna24 03.10.2012

drizak uz sliktako pusi tas parvertibas.!!!
par Kristini (liek skropstas un depilaciju taisa)man visspar trukst vardu.Aizgaju uz kropstam kristalinus liktnekad muza neliksu!!!ar superlimi pielime kristalinus sen nonemu .jo acis nieza traki! a lime uz kropstam vel joprojam ir;-D
par bikini depilaciju -meitenes nekad neiet pie vinas!!!visa Dobele zinas kada jums ta intima zona ir.
abas divas ABDIRS SAVUS KLIENTUS NO GALVAS LIDZ KAJAM!
pasas neredz sevi-DOMA CACAS OFIGENNAS UN MEISTARES.
NAGI LUZT PEC NEDELAS
UN BEZ SKROPSTIEM VAR PALIKT!!!

M miralika 24.10.2014

nagi turaas labi, skropstas ar, bet taas meistariites diezgan lielas cuukas, maanikiirei galds nekad netiek tiiriits, puteklji kraajas no dienas uz dienu, skropstu meistare taa ozj peec sviedriem, ka guljot uz kushetas gjiibonis naak virsuu osnjaajot to sviedru smaku
darbs san epidstacijai
meitenes saturaas, nomazgaajas un satiirat savu darba vietu!!!