Pārtikas saimniecība (ārpus Rīgas) - Krāpšana, slikts serviss

Par paziņu.

Informācija saņemta no radinieka.

Paziņam bija atkarība no alkohola. Dažus gadus atpakaļ viņš nomira.

Alkohola atkarība cilvēkam radās pēc laulības šķiršanas.
Izlasīja viena sludinājumā, ka cilvēki ar alkohola atkarību dzīvo un strādā viena pārtikas saimniecībā, kura ir saistīta dārzeņu ražotni. Tur slimie cilvēki cīnās pret savu atkarību ar darbu, bez zālēm.

Paziņa aizbrauca uz to saimniecību, kura atrodas Kurzemes reģionā.
Saimniecības administrācija piedāvā slimiem cilvēkiem tur dzīvot, strādāt, ēst bezmaksas, ja tie strādā. Obligātā prasība ir atstāt savu apliecinošo dokumentu (pasi) saimniecības administrācijai.
Paziņa piekrita dzīvot, strādāt tur, lai mazinātu savu atkarību no alkohola. Viņš tur dzīvoja kopā ar citiem slimiem cilvēkiem. Pasi atdeva saimniecības administrācijai.

Kad kāds no slimiem cilvēkiem negribēja strādāt, viņus piespieda strādāt, un neļāva iet prom no saimniecības. Paziņā kopā ar citiem diviem vīriešiem aizkārējā prom, bez dokumentiem.

Dalos ar informāciju, lai citi cilvēki nenokļūtu tādos apstākļos.

A

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes