partija VIENOTI LATVIJAI - sms

kādā sakarā sūta sms ar tekstu ; Vēlamies visiem Jums pateikt lielu paldies par atbalstu. Partija VIENOTI LATVIJAI Nr.2 TEV IR IZVĒLE! : kur ir ņemts mans numurs un kādā sakarā tiek sūtītas man šīs sms?

L LiRu 29.05.2013

Pilnībā pievienojos!!! Cūkas

K kannija 29.05.2013

Atcerieties, ka Jūs nezinat vai Visu Latvijai tiešām ir īstā partija, kura ir nosūtījusi šos sms.

O ooollko 29.05.2013

Правительство выложило в сеть базу о всех гражданах Латвии и России и всего СНГ: телефоны, адреса, фото-видеозаписи, и многое другое, все данные в открытом доступе, но можно скрыть свою анкету если вы не хотите чтоб ее увидели другие. Вот сайт==> http://woot.tw/mvon

D Dailis Bezvārdis 30.05.2013

šī ir īstā partija, vakar paskastītē tieši bija viņu reklāma ! Neticu, ka tā ir sagadīšanas ! Bukletā bija viens krievu pidarass, kas solīja celt Rīgas iedzīvotāju labklājību, ieviest tikai krievu valodu un zagt vairāk kā esošā dome !

R Romija 30.05.2013

Jā, es arī saņēmu. Pretīgi!

A Andiszu 06.06.2013

Piekrītu