www.sudzibas.lv Parki Neadekvāts kasieris

Parki - Neadekvāts kasieris

Kafejnīcas Salas kasiere , ar blondiem matiem un rupju skatienu.
Es iegāju kafejnīca lai pasūtītu uz vietas sev tēju, prasīju mierīgi un tad viņa paaugstina toni un manis par to ka kur es dzeršu savu tēju ( UZ VIETAS VAI LĪDZI) es mierīgi pateicu uz vietas domāju ka cilvēkiem ir kad reiz slikts garastāvoklis bet to garastāvokli nedrīkst uz citiem rādīt.
Kad es veicu savu pasūtīju es vel gribēju nopirkt kūciņu kad teicu vienu reiz viņa mani nedzirdēja jo bija skaļa muzika , tad es viņai maz liet skaļāk teicu , tad viņa sāk uz manīm bārties par to ka kāpēc es runāju ar viņu skļā tonī es viņai sāku skaidrot un viņa turpināja uz mani kliegt virsu ja ne mani kolēģi nebūtu atnākuši laikam es sauktu pašvaldības policiju jo viņa bija neadekvāta un izturējās neadekvāti ! Ne vainām nekā īsāku iet uz šo kafejnīcu kura ir bastej kalnā.!

22.02.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Papildināts Greis Lukrecia 22.02.2023

Parks ir - Bastej kalns , Kafejnīca SALA konditoreja un blondā rupja sieviete gados

Komentāri (4)

I Indriķis Jermaks 22.02.2023

Lūdzu izņemiet šo "tekstu" no profila, kas saistīts ar mūsu uzņēmumu! Ātri izņemiet! Tas ir nekorekti pret mums! Mēs neesam kafeinīca, mums nav blondas kasieres, tēja un bulkas...

"ar blondiem matiem un rupju skatienu." - jā, tu vēl neesi redzējusi manu skatienu, kad nācās lasīt šo murgu!
"Es iegaju kafejnīca lai pasūtītu uz vietas sev tēju," - pat ja tas bija rakstīts tev uz pieres, tāpat saprast nebūtu iespējams!
"prasīju mietīgi un tad viņa paaugstina toni un manis par to ka kur es dzeršu savu tēju ( UZ VIETAS VAI LĪDZI)" - būtu prasījusi cilvēciski, viņai nenāktos paaugstināt toni! Bet prasīt "mietīgi" ir nelikumīgi un par to pienākas sods līdz 350 EUR.
"jo bija skaļa muzika , tad es viņai maz liet skaļāk teicu" - tātad viņa "paaugstina toni", bet tu - "maz liet skaļāk teicu?"
Paliek atklāts jautājums: Kāpēc tu atradies sabiedriskā vietā bez uzpurņa!?

N Norris 22.02.2023

Tav komentārs vēl vairāk izraisa smaidu nekā pati sūdzība. Nesaproti ka raksta krievs kurš nesaprot ne vārda lv caur google translate? Vai arī labākajā gadijumā mēģina pats rakstīt..

Norris, neatceros, ka būtu prasījis "Tav" "domas", par manu komentāru! Bārdainu, lisaju, 42-gadīgu alusvēderu prātojumi par to, kurš ko nesaprot, man nav aktuāli!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes