www.sudzibas.lv Parkets, būvdarbi, dzīvokļu remonts Anris un Jānis Skrūzmanis ir krāpnieki

Parkets, būvdarbi, dzīvokļu remonts - Anris un Jānis Skrūzmanis ir krāpnieki

Parketa ieklāšanai objektā pieaicināju kādu fakīru vārdā - Andris Skrūzmanis, kā arī viņa brāli Jāni Skrūzmani, kuri it kā specializējas parketa ieklāšanā un dzīvokļu remontos. Rakstisku līgumu par veicamajiem darbiem šie kungi slēgt atteicās. Pēc mutiskas vienošanās tika samaksāta priekšapmaksa par veicamajem darbiem un iepirkti materiāli, kuri, kā vēlāk noskaidrojās ir paši nekvalitatīvākie un neatbilst nozars standartiem, lai klātu parketu. Darba pabeigšanas termiņs bija 4 nedēļas, bet pēc 3 mēnešu vazāšanas aiz deguna, darbs tā arī pabeigts netika un nu par naudas atdošanu jau nemaz i nerunājot. Arvienvārdsakot šie abi fakīri nekādās sarunās ielaisties negrib un naudu atgriezt netaisās. Kopējie zaudējumi, kas man kā klientam ir apmērma 2000 LVL, kuri ir saistīti ar sabojātajiem matriāliem un būvobjektu. Cik esmu nosakidrojis Andris Skrūzmanis strādā neoficiļai caur uzņēmumu Parketa Centrs, tā ka esiet uzmanīgi no šī kantora un šādiem uzņēmējiem. Turklāt sazinoties ar cilvēkiem, kuri strādāja Andra un Jāņa Skrūzmaņu labā, tad šiem darbiniekiem vai nu ilgstoši netiek maksātas algas, vai nu vienkārsi darbinieki tiek uzmesti. Turklāt Andris Skrūzmanis par no klientiem saņemto naudu un darbiniekiem paredzēto naudu ļoti regulāri dodas ārzemju ceļojumos.

Gribētu atzīmēt, ka Andris Skrūzmanis un Jānis Skrūzmanis ir ļoti labi oratori un spēj pārliecināt cilvēkus par viņu kvalifikāciju, bet patiesībā tā ir pilnīga cilv'wku maldināšana.

Ja gadījumā kāds ir uzsācis tiesvedību vai kādas citas aktivitātes pret šiem darboņiem, tad lūgums šajā portālā ievietot telefona numuru un informāciju kur es varētu sniegt liecības. Papildus man ir vēl pāris cilvēki, kuri ir cietuši no šiem darboņiem.

Gribētu lūgt cilvēkus būt atsaucīgiem un vērsties pret ngodīgiem darboņiem, jo jātceras, ka šodien es tiku apkrāpts, bet rīt manā situācijā varētu būt jūs.

P.S. Ak jā un Jānim Skrūzmanim ir firma JSC..., kura, cik noskaidroju no viņa pakļautībā strādājošajiem darbiniekiem saņem algu aploksnēs, kā arī Jānis Skrūzmanis un Andris Skrūzmanis par savu uzņēmējdarbību nemaksā nodokļus. Ja kādam ir sakari VID vai kādā citā iestādē, būtu vēlams pārbaudīt šos cilvēkus. Kas attiecas uz Andri Skrūzmani, tad šeit būs šī krāpnieka personīgā informācija. Anris Skrūzmanis, Personas kods: 100866-12178, Bankas konts: LV14HABA0551000313657.

Ja gadījumā kāds zin Andra Skrūzmana adresi, lūgums ievietot šādu informāciju šajā portālā.

I