www.sudzibas.lv Parfumexpress.lv neīstas smaržas

Parfumexpress.lv - neīstas smaržas

Nepērciet smaržas šajā internetveikalā, jo viņi pārdod neīstas.
Uz ziemassvētkiem nopirku Lacoste sieviešu smaržas, jo bija vislētākā un pieņemamākā cena starp visiem internetveikaliem.
Ja no sākuma viņas kaut cik vēl smaržoja, tad tagad tā kā ūdens... ne smaržas , ne jēgas no viņām vispār nekādas un savi 37 lati izmesti.!!!!!!

B

S Skorpion 11.04.2012

Nav ko pirkt lētākos tualetes ūdeņus - tapēc jau arī pats tagad brīnies! :D

4 4ikitinja 12.04.2012

Bet varbuut vinju smarzhu vairs nejuuti, jo taas ir Taveejaas. Taa jau saka, ja cilveeks atrod savu iisto smarzhu aromaatu, tad vinsh vairs to pats nejuut. Man ir liidziigi ar AMOR smarzaam, es vinjas vispaar nejuutu, bet cilveeki pat uz ielas iet klaat un jautaa, kas taas par tik forshaam smarzaam. Luuk, taa! Bet nu visaadi jau var gadiities, varbuut Tev gadiijaas nopirkt arii neorginaalu...

K Keitucis 12.08.2012

Ar viru pie viniem ieperkamies jau paris gadus, ta pat ari Lacoste ir pirkta. Nekadu atskiribu kvalitate salidzinot ar Kollonu vai Stokmani, ja nu vienigi cena, es neesmu sajutusi.

K Keita1 24.09.2014

Tiešām labs interneta veikals! Viss, ko esmu pirkusi, ir oriģināls. Prieks arī par ātro piegādi, kas ir bez maksas. Super, iesaku!

V vd13 29.12.2015

Хамское отношение к клиентам, никому не советую делать там покупки! Разговаривают на повышеных тонах, после того как попросила Эту сотрудницу назвать своё имя, ответила что это не важно и бросила трубку!
Другая же сотрудница, на мой вопросс куда я могу пожаловаться на хамство со стороны сотрудников parfumexpress.lv "бросила", что со всеми жалобами в sudzibas.lv
Итог таков, если хотите чтобы Вас за ваши же деньги Вас обхамили и испортили настроение, то Вам точно в

Parfumexpress
Rīga
Vidrižu iela 1, Rīga
parfumexpress.lv

A adelev 30.12.2015

Pilnīgs murgs izklausās... visi zin ka ir intensīvāki aromāti un mazāk aromātiski..pats tad izvēlas ko grib. un tas ka pierod pie sava aromata tas tiesa un vairs nejūt kaa sākuma..taakaa nav ko sūdzēties. janomaina aromāts cits

H Hajena 30.06.2016

Ar vīru pērkam smaržas tikai http://www.parfumexpress.lv/ jau no 2009. gada, nav nekad bijušas šaubas, ka smaržas varētu būt neīstas, labākā kvalitāte, es teiktu, ka no visiem LV veikaliem zīmolu smaržām cena ir vislabākā

Q Qwerty666666y6 20.10.2016

Aizmirsi piebilst, ka tu tur ar vīru strādā...

Iepērkos parfumexpress jau no 2009. gada. Esmu pirkusi ļoti daudz smaržas un matu kosmētiku gan sev, gan vīram, gan draudzenēm. Es un visi pārējie ir ļoti apmierināti. Nekad, ne vienu pašu reizi, nav bijušas sūdzības. Smaržas un aromāti ir tie paši, kas Duglas veikalos, vienkārši lielveikalam ir jāliek savs uzcenojuma procents, lai viņi vispār varētu to savu konatori uzturēt! Tas ir galvenais, kas jāsaprot atšķirībā starp interneta veikalu un lielveikalu. Par parfumexpress tikai labākās atsauksmes. 8,5 gadu laikā man nav bijušas problēmas arī ar attieksmi vai komunikāciju no personāla puses. Es uzskatu, ja ar šī veikala personālu kādam ir problēmas, tā ir problēma pircēja galvā, jo tik normālu attieksmi, kā parfumexress, varētu tikai rekomendēt arī pārējiem! Kurjers visus šos gadus arī viens un tas pats- kolosāls, atsaucīgs, laipns!
Malači, PARFUMEXPRESS! Un paldies par labo preci un attieksmi!
Agnese.