www.sudzibas.lv parfims.wix.com kvalitāte un atsauksmes

parfims.wix.com - kvalitāte un atsauksmes

Palasījos šajā mājaslapā glaimojošās atsauksmes un nolēmu pamēğināt ilgnoturīgās smaržas uz eļļas bāzes. Sākuma aromāts ir līdzīgs oriğinālajām smaržām, bet pēc 20min pārvēršas par kaut ko nenosakāmi saskābušu. Man atbildēja, ka aromāts uz ādas var mainīties...tas esot normāli. Bet vai tas ir normāli ja par mani gandrīz mušas sāk interesēties? ;) Iedevu arī draudzenei pamēğināt - arī viņa apstiprināja, ka aromāts paliek riebīgs, tās vairs nav nianšu maiņas!

Labi visu pieņemu, gribēju, pamēğināju, tagad zinu-vairāk nepirkšu! Bet sūdzība par ko citu. Pārdevējs prasīja atsauksmes - ierakstīju savu viedokli...bet nākamā dienā tas bija izdzēsts! Palikuši tikai saldie un jūsmojošie komentāri. Palika tāda sajūta, ka slavinošas atsauksmes viņi raksta sev paši! ..bet nu nepamēğināsi-neuzzināsi!

I

L Latvija2013 30.09.2013

Negribētu piekrist šaj sūdzībai jo lietoju šo produktu 3 gadus un iesaku visiem saviem draugiem un draugi ir priecīgi!
Nevajag smērēt uz sevis kefīru un biežāk jāmazgājas tad arī mušas nelidos virsū!

I ingaja 03.10.2013

nu kefīru no parfims.wix toč vairs nesmērēšu, priecājies, tev vairāk būs ko zieķēt, savas pudeles arī varu aizsūtīt!