www.sudzibas.lv Pareiza uztura skola Pareiza uztura skola

Pareiza uztura skola - Pareiza uztura skola

Lai gan esmu vesela un bez liekā svara, izvēlējos apmeklēt Pareiza uztura skolu, jo man ir svarīgi būt veselai un zināt, ko un kā pareizi ēst, kā dzert ūdeni utml. Gribēju uzzināt vairāk par olbaltumvielām, ogļhidrātiem utml. Sākuma nodarbībās atklājās, ka Pareiza uztura skolu vada 'Herbalife' konsultante. Viņa mums nosolījās galvenokārt runāt par pareizu uzturu utml., pavisam maz pieminot Herbalife. Noslēdzu līgumu 12 nodarbībām, samaksājot 25 latus. Kā izrādījās, ar katru nodarbību arvien vairāk tiek skalotas smadzenes un manipulēts ar dalībniekiem, lai tie iegādātos Herbalife produkciju un, labākajā gadījumā, paši kļūtu par konsultantiem. Jā, par olbaltumvielām un ogļhidrātiem, taukvielām svarīgāko esmu uzzinājusi, taču iesaku cilvēkiem labāk palasīt par šo tēmu internetā vai žurnālos utml., nevis ļauties diezgan spēcīgām manipulācijām un galu galā klausīties par to, ka nav iespējams dzīvot bez Herbalife produktiem, jo nav iespējams apēst ne pietiekami daudz olbaltumvielu, ne šķiedrvielu, ne attīrīt zarnu traktu (kas esot pilns ar fekāliju akmeņiem), ne izvadīt no organisma smagos metālus utt. utjp.
Paies laiks, kamēr atkopšos no 'apstrādāšanas' šajā skoliņā.

E Eseessesesesesees 13.05.2011

Nu gan - pati tacu raksti, ka visu nepieciesamo var izlasiit internetaa un zurnaalos, bet tajos kursos vienalga pieteicies? Un zinot, ka tos organizee Herbalife, tev bija jebkaadas iluuzijas par to, ka vinji skalos smadzenes un meeginaas paardot savus produktus? Kur aitas, tur cirpeeji-tas jau sen ir zinaams..

T ToEsesesseseseseses 13.05.2011

Tie taču ir latvieši, kurus visi 20 gadus pēc kārtas jāj visos caurumos, bet šie tik laimē smaida, un meklē nākošos "brīnumdarītājus".Laikam jau tā himnā pieminētā "laimē diešana" ir iezombēta muļķu smadzenēs.

E elia 13.05.2011

Nju tur var ari noklut nejaushi, man draudzene piedavaja aiziet vinjas vieta uz visparigo veselibas parbaudi, jo darba brivdienu nedabuja!nu ko domaju pa 5ls kapec neaiziet, kad iegaju kantoritii un tiku nosedinata pie viena no galdiem, sapratu ka mani meginas apstradat!!ienjemu diezgan skeptisku pozu un klausijos kad vinja saks uzspiest produktus, sakuma uzdot jautajumus, pec ka vinja noteiksot vai pareizi edu, ta ka esmu lasijusi pareizus esanas paradumus, savas atbildes sniedzu pec zurnalu ieteiktajiem padomiem par esanu, lai vinjai nav kur piesieties, bet ka nu ne, izradas es dramatiski maz uznjemu olbaltumvielas, un ko tik vel nee!!piedavaja pieteikties vinju programma par ipasam super cenam, kad atteicu, saka pat dusmoties, un draudeja man ar to ka klusu resna!!uz visiem 100 man pielika punktu, ka man ir jaizpilda anketa ar 10 vai vairak tuksiem laukumiem, ierakstot tur savu draugu vardus un numurus, savadak ta parbaude maksasot 25ls nevis 5ls!labi ka man telefona vel ir saglabati visi vecie draugu numuri kuri vairs neexiste!!

P pufa 13.05.2011

un kas tev traucēja uz dullo vnk sarakstīt 8 ciparu kombināciju un izdomātus vārdus pretīm? es tikai tādās akcijās tā daru, un, ja mani cenšas sazvanīt vervētāji par 'zulīšanos', vnk neceļu telefonu vai atbildu, ka esmu izbraukusi no valsts un tuvākā 5gadē LV nebūšu.