www.sudzibas.lv Pardeveji slikts servis

Pardeveji - slikts servis

Labvakar.

Pirms páris nedelam es ar savu otro pusiti vélu vakara devamies uz veikalu, lai nopirktu produktus.
Bija palikusas 3 minutes pirms veikals veras ciet, bet visas pardevejas jau bija sagerbusas un jau
bija aizslegusas veikalu, un nacas iet ar kajam uz majam. Pec ta notikuma nolemam nedaudz ieriebt
veikalam un aizgajam uz veikalu ar siknaudu, bet pardevejas to nepienema un peteica,
ka ta nav nauda. Nu tad atvainojiet man, kas tad ir tira nauda? Kapec tad tada siknauda vispar ir
domata?

C CastorTroy 01.09.2017

bet visas pardevejas jau bija sagerbusas un jau
bija aizslegusas veikalu, un nacas iet ar kajam uz majam

Tu cerēji ka pārdevējas būs plikas un aiznesīs jūs līdz mājām,lai nevajadzētu iet kājām?

Работяга 01.09.2017

Tapec ka vakara vini parskaita kasi! Gribi norekinates siknaudai ej rit no rita, jo vakara vini jau saveda kasi kartiba!

V Viktorija001 01.09.2017

Ceru ka arī Jums kāds kādreiz ieriebs.

T Tucker 02.09.2017

Jūs esat slimi, vai kā? Nah*jam tādas lietas darīt? Vnk visur slimi cilvēki, kuri visiem grib ieriebt. Ceru, ka jums visu dzīvi ieriebs. Nekādas saprašanas pret cilvēkiem vispār.

Sigita Bronze 02.09.2017

kaut kāds imbicilis sūdzības autors.

donna b 02.09.2017

Cik jum gadinu, berneli? Jus esat tik drosi, ka pat nevarat veikala nosaukumu ierakstit. Kokchiku pedeka bridi nepardeva, tapec tik launi?

A AnnaPanna 02.09.2017

Ceru,ka Jums par to,kāds vienreiz novilks bikses un riktīgi sados ar ādas siksnu pa pakaļu! Kur prāts iet uz veikalu trīs minūtes pirms slēgšanas?! Stulbs un vēl stulbāks.

A Apzinìgà 03.09.2017

Gan jau tav arì ieriebs un tavai pusìtei,tikai šeit nedomà sùdzèties,jo tu taçu arì kàdam ieriebi ar savu melaçu.