Pārdevējas nelaipnā attieksme un apkalpošana - Krāpšana un slikts serviss

Iegriezos Narvese tirdzniecības vietā lai iegādātos un uzpildītu 5 balonus ar hēliju. Pārdevēja pateica ka tas aizņems 15 min. Es piekritu uzgaidīt. Bet tad pārdevēja man nolasīja morāli par to ka neesmu es viena šai veikalā un viņai ir jāapkalpo ari citi pircēji, kuru tajā brīdī nemaz nebija. Un sūtīja mani prom lai es atnāku vēlāk. Rīkojos cilvēcīgi, nevēlējos tik "aizņemto"pārdevēju apgrūtināt. Sarunāju ka ieradīšos baloniem pakalj pēc dažām stundam. Čeku man pārdevēja neizsniedza. Atbraucu pēc baloniem. Viss kārtībā kvalitatīvi uzpūsti un aizsieti. Aizvedu tos majas. Pagāja dažas stundas un baloni kuriem būtu jāceļas gaisā sakrita pa grīdu. Bērnam nekāda prieka. Par samaksāto naudu arī es pati varēju uzpūst tos balonus ar muti. Žēl neaizgāju pateikties tai "godīgajai un laipnajai"pārdevējai kas strādāja.05.09.2020

č Čīkstētājs 10.09.2020

Nesaprotu, kā uzreiz nevar pamanīt ka baloni ir uzpūsti ne ar hēliju?

Tad jau paši caurumiņu uztaisījāt, vai iznesāt aukstumā, vai arī baloni bij nopirkti sū****.

Attieksme gan nav labākā pārdevējai.

⛔️ 10.09.2020

Pārdevēja balonos nolēma pievienot hēlijam nedaudz metāna no sevis.