pārdevējas - Drogas

Iegājām ar draudzeni nopirkt šampūnu un iegādāties jaunu lūpukrāsu. Pēkšņi labi dzirdot viena pārdevēja otrai saka, ka vajagot mūs pavērot, vai tikai kaut ko netaisamies zagt...Iedomājieties, cik man bija pretīga sajūta, es uzreiz teicu draudzenei, ka labāk iet ārā no veikala, nevis, ka mūs tā vēro...Beigās, ejot ārā, mums lika atrādīt somas. Mēs jutāmies kā zemē iemītas, ka pa mūsu somām rakās, atklāti izvelkot manu ikmēneša nepieciešamo paketi... Un ziniet, ko galarezultātā, kad pajautāju, vai nebija neērti rakties pa citu somām, man atbildēja: " Ko tad nācāt veikalā, ka neko nenopirkāt?"

K

L Ljoliks 31.07.2008

Viņām nebija tiesības prasīt, lai uzrādat somu saturu. Vajadzēja pieprasīt, lai viņas izsauc miliciju un tie pārbaida somas.

S Santa 31.07.2008

cik briesmīgi...kurā vietā šis veikals atrodās?

P puma 02.08.2008

pretigi...
es noteikti pati isauktu policiju un tikai tad ļautu parmeklet savu somu...

K kate 03.08.2008

Nja pardevejam nav tiesiibas parbaudiit somas... vinjas var aizturet uz bridi lidz ierodas apsardze vai policija

J janka 03.08.2008

Īstās CŪKAS!!!

A ally 04.08.2008

jelgavaa ar ir wien uukjis, kur tu ieej wiens, un no wisaam puseem uz tewis blenzj..pilniigi speciaali gribaas kko iemest [slēpt]@

T toony 22.08.2008

Tā ir, kad cilvēki nezin savas tiesības. Viņām nav tiesību rakāties pa pircēju somu, labākajā gadījumā tu pati vari parādīt, kas tev tur ir, bet patiesībā ir jāpieprasa, lai sauc policiju un policijas klātbūtnē tu pati rādītu, kas tev somā. Man bija gadījums Ziepniekkalnā, ka pie izejas nopīkstēja kādu laiciņu atpakaļ Drogās pirkts lūpu spīdums. Viena skrēja pie manis kā asinssuns ar neslēptu prieku, ka tūlīt noķers zagli. Es stāvēju un skatījos - ko nu šīs teiks. Otra bija sakarīgāka un jautāja vai man neesot kas pirkts Drogās agrāk. Izvilku lūpu spīdumu, tā trakā izgrāba man to no rokām un sāka dikti pētīt, bet viņš jau bija nobružāts. Interesanti, ko es būtu darījusi ja viņš būtu kā jauns? Čekus jau es nenēsāju. Tādā ziņā - kas taspar sviestu, ka jau izsista prece pīkst? Un vienreiz stacijā Drogš pīkstēja alkohola pudele. Bet tur jau tādu vispār nav. Beigās ši man atdeva to spīdumu un saka "Ieejot veikalā vajag uzrādīt kas Jums ir!" Nu eko sev...es tagad ieejot iešu krāmēt ārā somu un rādīt visu kosmētiku, kas man tur ir? Trakums.

A Ape 24.08.2008

man parasti lūr virsū vai arī izseko...itsevišķi GC...

G Gazzara 31.08.2008

man atkal vienreiz apsargs nosauca par kalnu kazu jo es saku pretoties kad vinjsh mani ta teikt blava virsu kapec es krasoju nagulaku uz nagiem, a ko var darit ka tur nav testeru???idiots tagad taja origo drogas vispar vairak neeju, aun vinjsh man vel piedraudeja lai vairak tur ieksha neieju:D

M mazaa9 01.09.2008

Dobeles drogaa wispaar paardeweejas ir drausmiigas!! wiena ir normaala... kko pajautaa un winjas neko jeedziigi neatbild... taa it kaa galiigi atsaldeetasa buutu... uz wisiem skataas kaa no augshas... kaut ir tikai neapteestas paardeweejas!!!