pārdevēja - zādzība

Drogās izrādās pārdevējai ir tiesības ārpus savas darba vietas, klaji apvainot nepamatoti par zādzību citu cilvēku klātbūtnē pat necenšoties pierādīt šo faktu.Centāmies veikalā Drogas uz Avotu ielas noskaidrot taisnību, bet pat apsargs apgalvo ka pārdevējai ir tiesības apvainot jo viņa ir vecākā pārdevēja un strādā jau sen šinī veikalā.Es saprotu ka ir vārda brīvība, bet kur paliek cieņa pret cilvēkiem.Veikala vadītāja pat necentās sameklēt pierādījumus jo tā kasete esot jāsameklē.Drogas labo slavu viņa nekādi nevēlējas attaisnot.Vai tiešām ir tik grūti atrast kaseti savā darba kabinetā, vai tad tur ir tik liela nekārtība ka atrast nav iespējams. KLIENTAM VIENMēR TAISNīBA, bet tikai ne Drogās.