www.sudzibas.lv Paravionpranc Pasažieru pārvadājumi

Paravionpranc - Pasažieru pārvadājumi

Vēlos pasūdzēties par firmu PARAVIONPRANC. pasažieru pārvadājumi pa Eiropu

Mana draudzene izmantoja šis firmas pakalpojumus, lai aizvestu dažas mēbeles uz Angliju, drēbes un kopā ar to visu, lai aizbrauktu pati un ar bērnu, protams.

Bija sarunāts ka kopējā summa par ledusskapi, 2 divāniem, maisiem ar drēbēm un par to ka aizvedīs draudzeni kopā ar mazuli - 500 paundi! Ceturdien atbrauca busiņš pēc draudzenes, kad visas mantas tika sakrāmētas, pēkšņi summa mainijās no 500 paundiem uz 500ls! Tomēr viņa piekrita un devās ceļā. Norunāts bija ka busiņš brauks bez pieturām un būs Anglijā jau piektdienas 6 no rīta! Sestdienā man beidzot draudzene pazvanija! Izrādijās ka busiņš brauca ar pieturām pa visu Eiropu, galā nokļuva sestdien.. izmeta visas mantas no busiņa, (bija sarunāts ka pa 5 paundien mantas tiks uznestas augšā, bet...kad viņa izmisumā piedāvāja pat lielāku summu viņi teica ka neko nenesīs!) viens dīvāns tika stipri sasmērēts, jo vienkārši tika izsviests no busiņa... pazuda ādas mētelis un vēl šis tas

K

E Eseseseseseseseses 19.09.2010

Vai vari man populaari izskaidrot, kaapeec diivaani un ledusskapji no LV ir jaaved uz Angliju? Vai nebuutu leetaak nopirkt lietotus uz vietas?

D Dīdī 19.09.2010

Jā mēs vedām datoru un jau tad jutāmies kā muļķi:D Bet te izrādās vissu sadzīvi stiepj līdzi:D Par to naudiņu tik tiešām varēja nopirkt mēbeles un ledusskapi. Par drēbēm piekrītu jo vissu nepieciešamo uzreiz nevar iegādāties.

N Nepiekritu 20.09.2010

Nepiekritu! Drebes anglu humpalu veikalos var sapirkties kaudzeem, tur ir pat pilniigi jaunas dreebes un taadas, kas izskatas jaunas. Es esmu sapirkusies kaudzem visadu drebju, man ir nenormali plasa garderobe, pazinjas un koleges apskauz, bet vinam pat prata neienak, ka tas drebes ir no humpalam par paris naudinam.

E es 23.09.2010

Tādi paši ir Aldis Uzkalns ar visu savu kompānju-tiem piekāst par klientu. Lai arī kādi būtu iemesli vest mantas uz GB, bet tā...