Pārāk dārgs Beefeater un Gordon Jin veikalos. - Cenas saskrūvējuši.

Veikalos pārāk daŗgi tirgo Beefeater un Gordon Jin dzērienus. Ja būtu lētāks- goda vārds nopirktu, sajauktu ar Shweppes toniku atticībā 1:4, ppevienotu citrona ''sķēlītes kādas divas, pāris ledus kubiņus, iemestu glāzē salmiņu, ar krāsu pēc manas izvēles... un...baudītu dzīvi.
Tikai nebāziet man Kristoferu. Tas nav labs. Tas ir krivu vodka, kurā pamērcēti kadiķi un viss.

Mamma 18.10.2009

Krievu vodka ir ok ! Bet laba manta dargi maksa tas normali.

E Eseseseseseseseses 18.10.2009

nu vispaar jau liidz sim sis dzeeriens bija zinaams ar nosaukumu ''GIN'...un autors teemu laikam uz pohaam uzbliezis, jo rakstiitais nav iipasi sakariigs..

A albis 18.10.2009

tad jau dzen pats kandžu, pievieno grauzdētu cukuru, ozola mizu un būs tev tulamors.ko raudi ka dārgs nedzer un viss.

S SISE 18.10.2009

Maigonis Magone
nu jā jā- kātad ka GIN. Vienkārši klaviere ar datoru tajā brīdī nesapratās. Kam negadās.
Tomēr Beefeater laikam tomēr ir par kripatu labāks par Gordon. Laikam, tādēļ, ka pusele izskatās lielāka. Tomēr abi labi. Iedomājies, kas par aromātu, kopā ar citronu un salmiņu ar krāsu pēc manas izvēles.
Bet, man liekas, ka Gordons ir pat dārgāks par Beefeater Gin. Priekā!

M Mūdzis 25.10.2009

Dators dara nevis to, ko mēs gribam, bet to, ko mēs tam liekam darīt.