Parādu piedziņas kantori un ātrie kredīti :) - Sludinājums :)))

Labdien, tautieši.
Biju jau kādu laiku atpakaļ šeit rakstījis šādu sludinājumu, bet atkārtošos. Tātad piedāvāju jebkuram Latvijas iedzīvotājam, kurš ir nonācis grūtībās ar parādu piedzinējiem sniegt pilnība bezmaksas konsultāciju kā ar viņiem rīkoties, palīdzēt sastādīt iesniegumus Ptac, ko teikt, zvanu pāradresāciju u. T. T.
Uzreiz brīdinu, ka palīdzēšu tikai tiem, kuri ir iekļuvuši ātro kredītu "slazdā" vai kurus vajā parādu piedzinēji ar saviem mistiskajiem % un 17 eur (joprojām mēdz būt gadijumi ka vairāk.) parādu piedziņas izdevumiem (it īpaši šiem) . Ja neesiet nomaksājis kādus telekomunikāciju vai citus pēcmaksas pakalpojumus šeit neiejaukšos - esmu kategoriski pret augļotāju darbu, bet ne pret biznesu kā tādu.
Tātad kāpēc to daru? Uzskatu, ka ātrie kredīti vispār kā tādi būtu jaaizliedz, jo diemžēl mūsu valstī cilvēki šos kredītus ņem ne aiz labas dzīves, daudzi neiepazīstās ar afertas līgumu, kurš lielākoties ir sastādīts tā, ka nonākot grūtībās cilvēks var maksāt ļoti ilgi praktiski neko nedzēšot no pamatsummas (maksājot minimālo likmi) . Tāpēc iesaku un iesaku to no visas sirds, ja saprotiet, ka ir jāizvēlās starp ģimenes komfortu vai minimālo maksājumu pārtaukt jebkādu iemaksu ātro kredītu kantoriem, jo ar šiem maksājumiem jūs dzēsīsiet tikai procentus un soda naudas - uz pamatsummu neaizes nekas, bet dariet to tikai, ja esiet gatavi 10 gadus būt ar sliktu kredītvēsturi (tas nav nekas slikts un īstenībā ļoti labs fakts:) )
kas notiek tālāk pēc iemaksu apstādināšanas - ņemot vērā faktu, ka visi ātro kredītu kantori slēdz tikai un vienīgi attālināto līgumu, kuram īsti nav juridiska spēka (varbūt tikai civiltiesā (vienpusējā) , kuras lēmumu ir ļoti viegli apstrīdēt) , 100% jūsu parāds tiks nodots kādam no parādu piedziņas kantoriem, kuri sāks jums zvanīt, sūtīt vēstules, iespējams lasīt morāli u. T. T. Pieprasīt apmaksāt visus %, soda naudas, parādu piedziņas izdevumus u. T. T. Bet šajā gadijumā visu viņu centieni ir pir... A vērti, jo uz tiesu viņi neies nekad, tā kā uzvarēt viņu nav iespējams.
Kāpēc tā ir? - viņi var strādāt divos gadijumos, kad viņiem ir sadarbības līgums vai cesija (viņi attiecīgo parādu it kā ir nopirkuši) .
Sadarbības līgums ir tad, kad viņi strādā kreditora vārdā. Tikai šajā gadijumā ir ļoti daudzi bet, pirmkārt atcerieties juridiski jūs par viņiem neko neziniet (sākotnējam kreditoram ir jums jānosūta ierakstīta vēstule ar informāciju, ka jūsu datu apstrādi pārņem trešā persona, tikai tad parādu piedziņas kantorim ir vispār tiesības jums ko prasīt) . Tālāk viņi ļoti vēlās it kā likumā pienākošos 7+10 eur, kā arī ļoti uzsver uz likumā ierakstīto punktu, ka parādnieka pienākums ir sadarboties. Izskatīsim katru punktu atsevišķi pirmie 7 eur viņiem pienākās par informācijas sniegšanu rakstiskā un tiesiski pierādāmā veidā (tas ir ierakstītā vēstulē, kuru viņi nosūtā arkārtīgi reti (šad tad creditreform to dara) ) . Ņemot vērā faktu, ka lielākoties šādas vēstules nav - ir tikai sms, email, vai parasta vēstule paskastē - paprasiet viņiem latvijas pasta izsekojamības numuru (tracking) , lai pierādītu ka viņi ir izpildījuši likumā noteikti normu par informācijas sniegšanu - ticiet man tādas nebūs.
+10 eur ir papildus darbības parāda atgūšanai, kas nav otrās vēstules izsūtīšana, bet, piemēram, jurista darbs, par šiem 10 eur pieprasiet čeka kopiju vai citu dokumentu, kur kā atzīme ir redzams jūsu vārds - piemēram, jurista jāņa bērziņa darbs saistībā ar parādnieku jāni kalniņu. Tāda dokumenta nebūs, jo visi šie kantori uzskata, ka papildus darbs ir otrā vēstule, toties tiesa domā savādāk:)
ko juridiski nozīmē pienākums sadarboties, parādu piedziņas kantoru izpratnē tas ir, ka jūs dariet visu ko viņi saka, bet reāli tas ir tā - es sūtu n.. J visus Julianus, Gelvorus, Sergelus U. C. Un esmu gatavs sadarboties viņus tur aizvest.
Tālāk cesija - tas ir, kad parāds vairs nepieder iepriekšējam kreditoram, bet ir nopirkts. Šajā gadījumā es varu jūs apsveikt, jo parāds 100% ir piedots. Kāpēc tā - pirmkārt, lai cesija juridiski stātos spēkā iepriekšējam kreditoram jums par to ir jāinformē tiesiski (ierakstītā vēstulē, kuras 99,99% gadījumā nebūs) . Otrkārt cesionārs nekad parādu nepirks par 100% summu, bet maksimums 1-5%, un tas notiek portfeļos (tiek slēgts līgums par 1000 parādiem vienlaikus) , attiecīgi tādos līgumus ļoti iespējams nav informācijas par jums kā tādu, tātad uz tiesu iet cesionāram vienkārši nav jēga, atliek tikai psiholoģiskais spiediens u. C. Mēri. Pieprasām atsūtīt cesijas līguma notariāli apstiprinātu kopiju, kā cesijas pierādīšanas faktu - ja skan atbilde šis ir komercnoslēpums vai vienalga kāda cita atbilde, lai to nedarītu varam parādu piedziņas kantoriem teikt - rakstīšu sūdzību ptac par maldināšanu un pieprasījumu mani izņemt no jūsu bāzes.
Bik aizrāvos, tajā pat laikā vēl ir ļoti daudz ko teikt, bet tomēr izdarīšu kopsaucēju - kā jau minēju esmu gatavs pilnīgi bezmaksas palīdzēt jebkuram grūtības nonākušam Latvijas pilsonim ar padomu, iesniegumu, zvanu pāradresāciju pret ātro kredītu kantoriem un viņu vaukšķiem parādu piedzinējiem. Papildus ar lielāko prieku saņemtu zvanu ierakstus ar parādu piedzinējiem, lai varētu viņus komentēt un ievietot youtube.

L Linda_ka 13.12.2019

Artūr liels tev paldies par padomiem, tu mani ļoti nomierināji

J Jane_Birch 15.12.2019

Artūr, vai tas pats attiecas arī, ja kredīts ir ņemts, piem. , Swedbank?

A Artūrs Dante 15.12.2019

Labdien, Jane.
Ar bankām ir savādāk, jo viņas vienmēr slēdz reālu fizisku līgumu, ar kuru griežoties tiesā tomēr praktiski 100% gadijumos tiek uzvarēts, jo diemžēl mūsu valstī tiesas ir lobētas par labu bankām.
Bet tajā pat laikā ir ļoti ļoti daudzi bet. Pirmkārt ļoti svarīgs moments kāds kredīts ir ņemts - patēriņa, hipotekārais, auto un uz kādiem noteikumiem. Ja apakšā ir ķīla (it īpaši nekustamais īpašums), tad tiesa ir praktiski neizbēgama, bet šeit pašam grūtībās nonākušajam kredītņēmējam ir jaizlem kā rīkoties. Jo mēdz būt dažādi dzīves gadijumi, kad saproti, ka maksāt bankai ir kļuvis vienkārši neizdevīgi (kritusies īpašuma cena), straujš ienākumu kritums, kad jaizlems paēst vai samaksāt bankai u.c. fors mažor situācijas, kā arī jaizvērtē cik daudz vēl atlicis maksāt - ja ir palicis pavisam maz - manuprāt vislabākais risinājums tomēr ir saņemties, aizņemties ko pārdot un izmaksāt līdz galam, jo tiesā hipotekārā vai auto kredīta gadijumā jau izmaksātā summa īpaši netiek ņemta vērā. Jo īpašums līdz pilnīgai līguma izpildei pieder bankai. Bet, ja kredīts ir paņemts nesen, un saproti, ka nespēj samaksāt, uzskatu, ka ir jāpārtauc jebkādas iemaksas, jo viss ko kavējuma gadijumā maksāsiet prioritāri aizies % un soda naudās - tiesas gadijumā Jūs šķirsieties tikai no īpašuma.
Patēriņa kredīta gadijumā iespēja, ka banka vērsīsies tiesā ir 1 no 5. Ja esiet nonācis grūtībās ar kredīta apmaksu un ir radušies kavējumi arī uzskatu, ka ir jāpārtrauc jebkuras iemaksas un gaidīt tiesu (ne civiltiesu) , kas var arī nebūt. Jo bankām vērsties tiesā patēriņa kredīta gadijumā nav īsti izdevīgi, jo tiesa ņem vērā jau izmaksāto summu, iebildumus par % un soda naudām, attiecīgi tiesas gadijumā parāda summu var krietni samazināt. Papildus bankas arī nekad neko kredīta neizmaksas gadijumā nezaudē, jo patēriņa kredītā izsniegta nauda ir "zīmēta", kā parādzīme (vērtspapīrs jeb segums zīmētai naudai) otrs līguma oriģināls (tas kurš paliek bankai) tiek nodots Latvijas bankai. Tāpēc viņiem fiziski uz rokām ir tikai līguma kopija, šis ir arī iemesls kāpēc bankas pilna kredīta apmaksas gadijumā neatgriež līguma oriģinālu, kas būtu tikai loģiski, bet izsniedz izziņu par kredīta apmaksu.
Tātad izvērtējot augstāk minēto bankām krietni izdevīgāk ir nevis vērsties tiesā, bet ar cesijas palīdzību parādu pārdot parādu piedziņas kompānijām, viņi šādi no zīmētās naudas iegūst vismaz ko reālu. un kā jau rakstiju pamattekstā cesijas gadijumā variet priecāties.
Papildus atgādinu NEKAD nestādiet kreditora (augļotāja) intereses augstāk par savu un savas ģimenes labklājību, ja ir grūtības ar kredīta apmaksu izvēlamies melno sarakstu un pārtraucam jebkādas iemaksas kreditoram.
Ja ir kādi papildus jautājumi droši rakstiet privāti - noteikti atbildēšu.

J Jane_Birch 15.12.2019

Paldies, Artūr! Kā Jums var uzrakstīt privāti?

E Edza33 16.12.2019

Labdien Artur! Kà es ar Jums varu sazināties ? Ir situācija ar kredītiem kuru gribētu atrisināt

A Artūrs Dante 16.12.2019

Labdien, Edza, droši jebkuru jautājumu saistītu ar parādu piedziņu un ātrajiem kredītiem man variet rakstīt šeit pat saitā PM, esmu vismaz katru otro dienu un noteikti Jums atbildēšu.

Steroidman 09.01.2020

Tomēr Vēl ir palikuši īsti VEČI kā ARTŪRS Kas nav vienaldzīgs un palīdz cīņā pret augļotājiem.Paldies Tev Artūr Dante???

Saivii 16.12.2019

Super! Paldies,ka esiet! :)

B Bamby 12.02.2020

Labvakar, vai es varētu ar jums kaut kā sazināties? Man ļoti nepieciešama palīdzība,konsultācija šajos jautājumos, jo esmu iegrimis ātrajos kredītos līdz ausīm. 20270395

M meitene.. 18.03.2020

Sveiki, Artūr! Sakiet lūdzu, kā ir tādā gadījumā, ja bija patēriņa kredīts DNB bankā, kuru cedēja Gelvorai, daļu parāda es apmaksāju gelvorai, bet jau 2 gadus nemaksāju neko, jo pieprasa no manis parādu ar citas bankas nosaukumu NORDEA, itkā esot apvienojušās un tāpēc pēc viņu datiem pieprasa man maksāt par parādu šai bankai. Es jau sākumā pamanīju ka nepareizs nosaukums, bet tā kā negribēju stresot, biju stāvoklī, piekritu pirmos 6 mēn maksāt ar NORDEA datiem un ar nākamo grafiku jau pārtaisītu korekti, bet tas tā nenotika. Pluss arī summu tomēr viņi pieprasa lielāku nekā reāli es biju palikusi parādā bankai. Zvanīju uz banku, šobrīd apvienota kā Luminor, tur redz ka man bija līgums un cedēts ar DNB un tajā NORDEA nekad līgums pat nav slēgts un mani kā klientu, pat bijušo-neatrod! Paprasot Gelvorai uz kāda pamata tad naudu grib, viņi atsūtīja man manus parakstītos līgumus ar DNB banku. Zvanot viņiem šobrīd nekādas izmaiņas joprojām neveiks, man esit parāds NORDEA un viss, uz piedāvājumu maksāt mēnesī 40€ un nerēķināt % atteicās, bet vairāk man maksāt nav iespējas. Esmu apjukusi, nezinu pat ko darīt? Būšu pateicīga par Jūsu ieteikumiem

D Dzulija111 03.02.2021

Labdien! Milzigas problemas ar iestadi CREDIT24.LV .

Apsveru mekletjuristu,jo sis kredits no manas dzives ized visu, Burtiski.

es pat nespeju aprekinat vairs summu ko esmu atmaksajusiiestadei 2000eur vieta. Kadsanemu aizdevumu (kreditliniju) maksimalo summu, aprekins kopa ar procentiem rekina bija nedaudz pari 3000 eur.
katru menesi no 2017 gada veikti maksajumi ne mazak ka 100 eur apera. Ir ijusi menesi kad tikusi veikti pat 2-3 maksajumi araku simtu apmera, bet pamatsumma nav mainijusies.

Loti nepieciesama konsultacija, jo esmu jau tik izmisusi ka gribbu sevi atdot paradu piedzinai. Vairs neredzu citu izeju.