www.sudzibas.lv parādniece parādniece Kuldīgā

parādniece - parādniece Kuldīgā

Uzmanieties no Ilzes H.Kuldīgā, viņa man ir parādā naudu jau nezin cik ilgi un pat nedomā atdot, kaut šobrīd strādā.Un cik man ir zināms, turpina aizņemties naudu, lai veiktu krūšu palielināšanu...Tā kā šobrīd ir krīze, tad viņai arī draud bezdarbs un viņa dosies peļņā uz Amsterdamu, lai pelnītu ar savu miesu.Man ir vienalga, ko viņa dara, bet gribu atgūt savu naudu, kura nav mazā summa...tāpēc brīdinu, naudu viņai neaizdodiet, jo viņa neatdos!!!

D

P Parādniece 06.05.2009

Сиди ка на параше, говнюк ты умственно отсталый.

J josivs 06.05.2009

Kuldīgā ir vieni vienīgi lauķi un pāķi. Kā jūs uzvedaties, kādām tiesībām liekiet netā tādu apkaunojumu cilvēkam!

J josivs 06.05.2009

Nav ko manu niku izmantot, sapļaki!!!

дебил ты нахуй.

Пацаны помогите !

J josivs 06.05.2009

сам справится не можеш?? нада бедную Илзу защетить от этой деревни!!!

U Urla 06.05.2009

нахуй пошел отсюда петушара!

я Я 06.05.2009

Остынь чувак!
Не гони ерша..
...
Пацаны, у каждого свое мнение..(Истина одна)

отечественная сигналка ))

K kas?kur?kad? 10.05.2009

Kāpēc neviens Ilzei uzvārdu nepasaka? A to man nav par ko kārtīgi ierēkt!

I Ilze 12.05.2009

Ilzei ir uzvārds - Drakone!

A Agy 12.05.2009

diemžēl krāpnieki ir ne tikai Kuldīgā

B BIGs 12.05.2009

Agnese, tu? Vai tad tevi jau izlaida no psihenes? 5 māneši ir par maz.

B bargālēdija 14.05.2009

Oi, kas tad te par jautribām panesās!!!Es te tā mazlietiņ palasīju un kārtīgi sasmējos...bet nu jā, ar parādniekiem kaut kā ir jācīnās, ja nesaprot pa labam, tad jākar pie lielā zvana!!!People.com, ka tikai pati nebūsi tā Ilze, ko???Apsoli, ka uzrakstīsi, kā pa Amsterdamu ietās!!!:))))