www.sudzibas.lv Par visu Mans viedoklis.

Par visu - Mans viedoklis.

Es apbrīnoju tos cilvēkus, kas te nolej ar mēsliem cits, citu. Es saprotu, ka ir reāli pierādijumi par apkrāpšanu un utt., tad griežaties policijā, vai citās instancēs, bet ne jau rakstiet internetā, kur redz visā Latvijā. Jā ir pietiekami daudz blēžu it īpaši šajos grūtajos ekonomikas apstākļos, bet ir tādi, kurus nepamatoti tiek apmeloti. Ko viņiem uz doto brīdi ir jādara, jo tie kas sūdzās un apmelo ir anonīmi...

R

Komentāri (17)

A andrjuha 04.12.2010

kas Tevi apvainoja/ kurā rakstā? kurā sūdzībā? mani arī te nepamatoti apdirsa, un, un tolka nekāda, pašiem jau tas atpakaļ nāks...BASTA!

ч человек 04.12.2010

I wonder where you are!

A Anonymouse 04.12.2010

Ja te ir daudz kerto, te ir dazhi pajolini kurie slepjas ajz specifiskiem vardiem kurie visspar patajsija sudzibas.lv par savejo dirshu paradizi gandriz katraj sudzibaj ir viens no shiem dauniem kurie muld kaut kadu stulbumu ne pa temaj. Vajag banot IP adreses dazhiem lauzhiem kuriem mele no dirsas lien.

A Antiņš 05.12.2010

Šo portālu nevajaga ignorēt..., bet ir tādi cilvēciņi kas grib uz cilvēku naivuma uzdzīvoties, es domāju iesniedzot antireklāmu izspiest naudu ko gribēja, jo Valssts policija ignorē un sūta visus uz tiesu...Vai tā nav...

J Juris 05.12.2010

Šis saits un visi līdzīgi ir reāli debils, jo anonīmi var noliet mēslus pār jebkuru, kas pamatā te arī tiek darīts! Nav starpība par ko ir ieraksts! Tāda mums ir tā mentalitātes iezīe - žulti lejam, paslavēt gan nepatīk!
Par to jau liecina vien tas, ka mums nav neviens siats kur varētu izteikt atzinības!!! Cilvēkiem žēl labu vārdu par citu pateikt! lAIkam jau domā ka gabals atkritīs!!!

A Antiņš 05.12.2010

Aiz intereses skatos šo portālu...Baigi labais-jo izsecinu tikai vienu, šeit taisa tikai biznesu ...kaut kam, bet nezinu kam...

A Andrejs 06.12.2010

Te jau sūdzības arī ir izcilas..Tik daudz problēmu varētu nebūt zinot savas pašas elementārākās patērētāja tiesības vai iesniedzot sūdzības tam paredzētajās iestādēs, bet maļās ap vienu un to pašu - nav paņemts čeks, bez līguma vai ar līgumu maksājam kādam uz priekšu un kad esam piekrāpti, nevis griežamies iestādēs, bet raudam netā..

S signe 06.12.2010

Nu un kāda jēga griezties iestādēs ja ir pieteikta maksātnespēja un vienīgais kas uzņēmumam pieder ir 3 datori. Ko no viņiem vairāk ņemt, ja esmu kāda 10 rindā uz naudas saņemšanu? Tiesāties, izmest tikai naudu. Uzņēmums ir bankrotējis un viss. Naudas nav un nebūs. Atver jaunu uzņēmumu un čakarē gan tos pašus, gan citus patērētājus. Vismaz šinī saitā var apskatīt kuri ir tie krāpnieki un iespējams netikt viņiem nagos.

M Maris 06.12.2010

Cilveks --- ir vislielakais suds pasaule ( un es un jus visi ), nav ko pa tuksho muldet ! Diskusija viniem ... Aizverat mutes un eiet gulet ... Stulbi .

M Mellene 06.12.2010

un tu ar māri., ej gulēt.

M Maris 07.12.2010

Ieshu tikai ar tevi .

M Mellene 07.12.2010

mmmm, ak tā:) drosmigs esi:)

T toAnonymouse 12.12.2010

Tavs teksts ir intelekta augstākā pilotāža.Vienk. ekselneti.LOL

M Maris 06.01.2011

Pa to HUI zini visi, nevajag bij tik daudz rakstit .

M Marija 23.02.2011

Diemžēl pārsvarā tos rakstus veido cilvēki, kuri ir vai nu augstprātīgi, vai arī vienkārši dusmu pārņemtie. Esmu saskārusies ar cilvēkiem (pati strādāju tirdzniecībā), kas bez jebkāda iemesla var "sacepties". Un vainīgie vienmēr paliek pakalpojuma vai preces pārdevēji. Piemēram, pircēji var griezties uz "patērētājiem", bet kur lai griežas tas pārdevējs, kurš tika piemānīts, apgāzts ar netīrumiem un nosodīts par ne par ko, jo vienkārši tam pircējam - "šodien nav garastāvoklis" un sazin' vēl kas notika?! Un tieši tādi pircēji un/vai klienti raksta šeit sūdzības. Viņi ir tie, kuriem pašiem kaut kas īsti nav viņu pašu dzīvītēs. Ok, ir pamatotas sūdzības un brīdinājumi par cilvēkiem - krāpniekiem. Bet ne viss ir patiess un pareizs.

Z Zinaida 23.02.2011

Es daudz ko nenemu galva, jo cilvekam vien mer neko nav labi, ziema auksti, vasara karsti . u. t.t

P Pavasaris 21.01.2012

Piekrītu Lilijai, tāda ir cilvēku būtība, it īpaši Latvijā, nekad nav labi, vasarā par karstu, bet ziemā auksti.
Drosme izteikties anonīmi šai portālā ir liela... Interesanti vai parakstīties zem saviem vārdiem arī visi spētu?
Un vai fakti un stāsti tad nemainītos? Bet varbūt to vispār vairs nebūtu, jo situācijas ir bijušas pavisam citādas? Un varbūt bieži nemaz nav bijušas?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes