www.sudzibas.lv par vadibu vaditaja paseko veikalam

par vadibu - vaditaja paseko veikalam

ogres MAXIMAI kura atrodas rIgas iela,vadiba varetu pieverst vairak uzmanibas.26 oktobri apmeklejot veikalu biju loti neapmierinata pa to ka veikals liels pirceju daudz bet pardevejas tikpatka nau,,viena pardeveja pa visu lielo zivju nodalu
vai tiesam nau pardeveju,,zaalee plaukti pustuksi akcijas preces ka vienmer nau...:( es pilnigi saprotu pardevejas ka nevar uspet apkalpot pircejus aiz letes un vel plauktus piekramet..bet vai tiesam vadiba pa to nevar padomat?! piemeram ari pa maisiniem kuros pardevejas liek produktus ..tados kartupelmaisos ieliek vienu skumbriju..jautajot vai nau mazaku pardeveja abgalvo ka vinjiem neesot mazaku...bet kadreiz bij vai tiesam tads liels veikals nevar iegadaties normalus plasmasa maisinjus,,,zale atrast pardeveju lai kautko pajautatu tas ari nau iespejams ..esmu soka!

A agreSmink 30.10.2012

šokā Tu būtu, ja pastrādātu maximā un atbrauktu stulba reģionālāun pavēlētu samazināt darbiniekus, vai stundas, lai ietaupītu finansējumu. Lielajiem ko uztaisīt ziemas balli, vai sponsorētu kādu kārtējo tv murgu... neziātājiem jau to nesaprast...