Par privātpersonu - Daiga Šmite - Naudas izkrāpšana

Uzmanāties no it kā privāta aizdevēja, kārtojot saistības ar vekseliem utt.. It kā viss oficiāli, bet kā jatiekas pazūd. Atsūta par pakalpojumiem it kā grāmatvedes datus, šādu te sms:
Rekvizīti maksājumam/
Daiga Šmite
Maks.mērķis: "Aizdevuma līguma (NR-1476) pielikuma (Vekseļa ID-41087) sagatavei.

...it kā tiekas Rīgā pie notares Stabu ielā 29. Šī aizdeveja telefona nr..26 279 973,epasts: [slēpt]@inbox.lv

Dainis 26.10.2017

Publicēt personas datus bez viņas piekrišanas ir pretlikumīgi, skatieties, ka pašai nav jāstājas tiesas priekša.

A Alīna Race 26.10.2017

Labdien,šajai personai tiku uzrakstījusi, ka ielikšu šeit sūdzību un visus datus, par to visu, ko izdarījusi ir. Par ko tikai saņemu pretī kārtējo ej un dari..protams iestādes ir informētas arī par šo visu.. ar cienu

S Stella2 15.01.2018

Es arī informēju visas instances par šo Daigu Šmiti un viņas sabiedroto- vīrieti kura persona drīz tiks noskaidrota! Ceru, ka šis pārītis drīz atmaksās naudu ko izkrāpuši!
Vispār nesaprotu uz ko bankas skatās, ka viņu priekšā notiek naudas izkrāpšana? Piemēram banka AS Swedbank kurā ir šīs Šmites konts? Vai tad Jums nav jāziņo Valsts iestādēm par lielām ienākošām summām? Es nedomāju, ka šī Šmite var pierādīt, jebkādu pamatojumu šīm summām!