www.sudzibas.lv Par preci Bojātas preces naudas neatgriešana

Par preci - Bojātas preces naudas neatgriešana

Man piezvana no Lmt un Saka: mob. Tel. Un citiem 25 procentu atlaide. Aizskrienu. Bija runa par mob. Pirkšanu un tā atdošanu. Pirku alfa. Nodzen mani lejā lai datus kādam palūdzu pārstādīt. Noeju, bet kad pārstādīti eju atdot mob. Tel. Pārdevēja dzēš informāciju ārā un ieminas par austiņām. Es saku es kā 2gr. Inv. Negribu austiņas. Ne pamācības, ne austiņas mazlietotos aplle mob. Tel. Es neko neredzu spilgtā Gaismā un nedzirdu mikrafonā labi. Jāzina ka cilv. Ar invaliditāti krāj naudiņu. Tagad paši atzina ka ir iedevuši saskrāpētas un netīras austiņas. Pieprasa 142eiro. Stress veikalā. Es tik kā muļķe neklausos un parakstu.

G Gulbenietis 11.06.2021

Ja invaliditāte ir galvas dēļ, tad vienam uz veikalu iet nedrīkst, bet, ja fiziskas vainas, tad nevajag slēpties aiz invaliditātes un parakstīt visu pēc kārtas. Najobščiku visos laikos pietiek.