www.sudzibas.lv Par Pasvaldibas Policijas darbinieku Pasvaldibas ipasuma iretaja dzivokli Riga Mezrozisu iela 22-28 Par neadvekatu ricibu par Tiesas lemumu Civillieta,ka ari par kaiminu kas izdzen ireta dzivokla saimnieku

Par Pasvaldibas Policijas darbinieku Pasvaldibas ipasuma iretaja dzivokli Riga Mezrozisu iela 22-28 - Par neadvekatu ricibu par Tiesas lemumu Civillieta,ka ari par kaiminu kas izdzen ireta dzivokla saimnieku

Velos izteikt sudzibu par RPP policijas 10 darbiniekiem un tajas pat bij 2 ekipazas kas mani neapmierina par Rigas Kurzemes rajona tiesas Lemumu pienemot.Nesaprotu pec kada Likuma un tas pantiem un dalam tika pienemts Civillietas Lemums Tapec vershos ar sudzibu par policijas darbieniekiem kas bija mana dzivokli ari par kaiminu bushanu,Griezos Generalprokuratura,ka ari Augstakaja Tiesa ir iesniegums ,Advokats dabuts,Jurists varu ari Rigas Apgabaltiesu iesatit jo esmu LR Pilsonis Ne-sodits,kari sudziba par Necienigu izrikosanos aizturot par siku zadzibu!

Uzmanitie ar Dokumentiem jo RPP Neadvekati izturas pret LR pilsonu dokumentiem un Cilvektiesibam

Briesmigi, vienkarsi Neaprakstamas Shausmas. Dzivnieku Aizsardzibas Centram neesi Zinojis? Noteikti Pazino!

B biznesaklients 18.07.2017

Nevajag zagt