www.sudzibas.lv par latviju krāpšana,cilvēku pazemošana,

par latviju - krāpšana,cilvēku pazemošana,

Sveiki gribu vērsties pie visiem Latvijas! Latvijas ar lielo burtu! Latvijas iedzīvotājiem, kas pie velna notiek mūsu valstī kad tas viss beigsies? visi pamet Latviju dodoties uz ārzemēm un netaisas braukt atpakaļ jo Latvijas valsts ierēdņi izzēd cilvēkus, kāda ir pazemošanās dzīvot Latvijā un pelnīt 300-400 euro, mēnesi, kad deputāti ir pa 100 000 kredītā paņemuši uz vasarnīcu! kapec vid pieķērās klāt ss.lv? kapec vid un knab nepieķērās klāt Rīgas mēru kandidātiem? kad (ar pāris % trūkumu varēja tikt klāt bijušais cietumnieks,amata par mēru,? kā tā var būt, man liekas ka visa prese ir uzpirkta,viss tv raidijumi ir zem novērošanas.. kā var pieļaut ka vid darbiniece, kas apsūdzēta 100 000 euro nozagšanā var tikt cauri sveika, bet vientuļa māte par nenomaksātiem komunālajiem var tikt izmesta no dzīvokļa... Latvieši kā mēs esam nonākuši lidz šim,,,, mainam kaut ko mainam! taisam mītingus,! daram taču glābam Latviju!

Dk

Работяга 05.08.2017

Ja tu tu tiesam esi latvietis, palasi gramatas vilisa lacisa un zinasi kas ar latviju bus talak!

"Virs zemes nav taisnības, dūrei tik spēks!"

retas_sudzibas 05.08.2017

Diemžēl, kā jau pieredze rāda, tiem mītingiem nav nekāda jēga. Ir jābūt ļoti lielam masu piketam, lai mūs spētu sadzirdēt, bet tieši tas fakts, ka mūs nedzird, liek cilvēkiem atmest roku censties...Es jau esmu samierinājusies ar valsti kādā dzīvoju, vairs nepārsteidz cenu pieaugumi, jauni un pilnīgi nevajadzīgi likumi, tukšie solījumi un daudz, daudz vairāk...Šī valsts ir mūsu mājas, šeit ir mūsu ģimenes, draugi. Aizbraucot projām cilvēks atrisina savas problēmas un pelna reitingu citai valstij, bet paliekot piekrīt noteikumiem, kādi valda mūsu valstī. Tad, kad cilvēkam pašam neiet, bizness, nav naudas, parādi, tad arī tiek pacelti jautājumi par to, cik pie mums ir slikti, bet paši vien esam savas laimes kalēji! Mans ieteikums? Dzīvo, smejies, baudi, esi pozitīvs, dari visu pēc tīrākās sirdsapziņas. Par tiem lielajiem, par tiem, kuri diriģē mūsu valsti, par tiem parūpēsies kāds cits :) Es domāju, ka nojaušat par ko es runāju...

Что Латвию ждёт? Да ничего хорошего: американцы постепенно подминают в Латвию политическую власть, экономика целиком и полностью принадлежит иностранному капиталу: вы можете назвать хоть одно более-менее крупное предприятие Латвии, которое имеет целиком и полностью латвийский капитал? Я - нет. Землю в самых заповедных уголках Латвии давно скупили шведы (окрестности Эргли и Мадоны), даже Рижский молочный комбинат принадлежит иностранцам (по-моему россиянам) - не так давно об этом рассказывал по Первому балтийскому каналу Григорий Зубарев... А что же ждёт Латвию: старики вымрут, а молодёжь уедет, уже уезжает на Запад... Сюда даже продовольствие и товары первой необходимости поставляют не второго, а третьего сорта (например, стиральный порошок разбавляют мелом...) Так что если у вас есть ХОТЬ МАЛЕЙШАЯ возможность - ВАЛИТЕ НА ЗАПАД.Последний отъезжающий, просьба в аэропорту "РИГА" погасить свет! А оставшиеся ждите наплыва негров и азиатов!..

ču Čupakabra 06.08.2017

ko pats sēdi Latvijā?

А ты уверен что я в Латвии?

Оккупант 06.08.2017

Я борюсь. Кто со мной?

Dēliņ, ta ir Latvija https://www.sudzibas.lv/latvenergo/latvenergo-krapsanas-c384407!

Dainis 06.08.2017

Tas tāpēc, ka visi tikai muld un neko nedara, piketi untt, neko īsti nemainīs, sūdzības autoram ir visas iespējas kautko mainīt, iesaisties politikā un tik uz priekšu. Runājot par tiem , kas aizbrauc, protams , ka nedomāju visus, bet lielākā daļa vienkārši ir jaunieši, kas meklē vieglu dzīvi, reti kurš no viņiem taisās mācīties vai kautko dzīvē sasniegt, pārsvarā tie ir melnstrādnieki, kas saprot, ka ''Anglijā'' darbs vieglāks un alga lielāka, katru vakaru pēc darba var doties uz pabu lai nodzertu savu nopelnīto naudiņu, bet Latvijā būtu jāstrādā maximā un jātukšo divlitrīgie Vanagi, kādas bloku mājas kāpņu telpā, tad kur īsti ir tā atšķirība? , rezultāts būs viens un tas pats..

Miļie latvijas iedzīvotāji! Gatavojaties nodokļu pacelšanai! 1% sociāla tas ir nieks! Pēc Brexita ES katru gadu nesaņems budžetā 12 mlrd eiro! Lai kompensēt zaudējumus Latvijai papildi jāmaksā ES budžetā N-tu sumu...
Еврокомиссар по бюджету Гюнтер Эттингер заявил, что после выхода Великобритании из Евросоюза (Brexit) в бюджете ЕС будет ежегодно недоставать от 10 до 12 миллиардов евро. В этих условиях придется прибегать к мерам экономии и более высоким взносам стран-членов, добавил он.
«В долгосрочной перспективе из-за Brexit в бюджете ЕС будет недоставать от десяти до 12 миллиардов евро в год», — сказал Эттингер в интервью немецкому таблоиду Bild.
«Я исхожу из того, что эти недостающие миллиарды будут компенсироваться экономией и более высокими взносами стран-членов», — сказал Эттингер в интервью немецкому таблоиду Bild.