par kredītu - Gints Ruskis

Vai ir bijis kādam sakars ar personu Gints Ruskis, e-pasts [slēpt]@inbox.lv
Viņš tipa aizdot naudu, bet no sākuma jāmaksā 25.00 ls Ja kādam sakars ir bijis lūdzu uzrakstiet. Paldies

R

D Dailis Bezvārdis 24.05.2012

Izskatās, ka notiks 100% otrādi ! Paprasi tam idiotam par ko jāmaksā 25.00 LVL ? Vai arī lai norēķina tos 25 latus no prasītās summas un tad redzēsi, ka būs visādas atrunas.

R ruu 24.05.2012

Es arī neko pagaidām nemaksāju. Pateicu, lai atsūta visus datus, utt. Ja būs krapniecība, utt griezīšos policijā, no ta laika arī pazuda vairak neatbild uz e-pastu vēstulēm.

B betiyyy 28.05.2012

man vins aizdeva naudu, bet prasija rokas naudu 45Ls, bet aizdevumu no vina sanemu 1 stundas laika

R ruu 28.05.2012

un kādi ir nosacījumi?

B betiyyy 28.05.2012

vispirms bija jaiemaksa tie 45ls un tad pec stundas es sanemu aizdevumu. tagad vinam katru menesi atgriezu naudu. un it ka procentus vins neprasa lielus

R ruu 28.05.2012

Es viņam nemaksāju tos 25.00ls jo likās, ka tā ir krāpniecība.

B betiyyy 29.05.2012

nu nezinu, man saja lieta viss bija kartiba. savu aizdevumu sanemu no vina - ta ka man pret vinu nekadu sudzibu nav.

I IVETA 04.06.2012

Pašreklāma.

S Svetsav 13.06.2012

Mfn bijis tads sakars ar sim- krapnieciba, pazudu savus 25 latus.

P pelite55 15.07.2012

MAN KAUTKADA BOA BANKA PIEDAVAA KREDITU.KUR LAI ES PARBAUDU VAI TAA NAV KRAPNIECIBA/