www.sudzibas.lv par Jūliju Janoviču, zobas higiēnisti sabojāja zobus procedūras laikā

par Jūliju Janoviču, zobas higiēnisti - sabojāja zobus procedūras laikā

Gadu atpakaļ Janovica man tuztaisīja zobu higiēnu. Jau procedūras laikā sapratu, ka cilvēks rīkojas neprofesionāļi, rupji, nelieto piemērotos instrumentus. Līdz vakaram smaganas strauji asiņoja (procedūru man veica no rīta). Un tas nav viss. Diemžēl, sekas bija daudz nopietnākas un ilgstošas. Visu mūžu uzturēju zobus kārtībā, kopju, rūpējos par tiem, rezultāta- 8 gadu garumā zobos nebija neviena cauruma (pārbaudes izgāju katru gadu). Pēc procedūras caurumi sāka veidoties strauji, jo emalja starp zobiem bija vienkārši nobrāzta. Gada laikā iepriekš veselīgos zobos izveidojās 5 caurumi! Kurš man apmaksās ārstēšanos? Kāpēc es, maksājot par it kā kvalitatīvo pakalpojumu it kā prestīžajā klīnikā, pazaudēju zobu veselību, kuru veiksmīgi pirms tam uzturēju gandrīz 30 gadus (skaitu no brīža, kad izauga pastavīgi zobi)? Tādiem "higiēnistiem" vienkārši jāaizliedz nodarboties ar šādu "praksi".

D