www.sudzibas.lv Par izīrniekiem Īres un pamatpakalpojumu nemaksāšana

Par izīrniekiem - Īres un pamatpakalpojumu nemaksāšana

Diemžēl dzīve ir trāpījušies arī mums negodīgi cilvēki, ja tā var nosaukt. Šinī gadījumā īrnieki Nora Lapsenberga ar savu draugu Āri Pavlovu. No Saldus novada. Izīrēju dzīvokli, bet jau pirmajā mēnesī sākās nemaksāšanas, labi sapratu visādi gadās, jo pēc tam pāris mēnešus tekoši ieskaitīja kontā naudu. Pēc tam arī sākās nauda par komunāliem pakalpojumiem un īri tekoši netika maksāta, visu laiku bija jāatgādina, jāmeklē līdz sāka augt parādi, bet viņu uzvedība bija tā, taka tas būtu viņu īpašums. Atrunas un izdomājumi un sagrozītie fakti - man nav naudas, nevar izmest ārā, sūdzēs Vid uz to ir īpaši apķērīgi = vēl paņirgāties. Bet savus pienākumus neatzīst. Turklāt bez piekrišanas draugs piedeklarējās dzīvoklī norādot nepatiesas ziņas. Tika sūtīts brīdinājuma vēstules, īrniece pati apstiprināja ka ir parādā, ko arī apstiprināja parakstot parādzīmi. Solot atmaksāt, bet līdz šim nekas nav izdarīts un dzīvokli atstāja ar visiem parādiem, kas ir iespaidīgi. Dzīvokļa atslēgas nebija atrodamas. Kā arī uz telefona zvanu vairs nora neatbild, jo ar šo personu bija noslēgts līgums. Pēdējā ziņa, kas saņemta e-pastā uz ko atbildēja ka samaksāšot par komunāliem pakalpojumiem un pārējo pa daļām, bet pēc dzīvokļa atstāšanas uz kontakta nav iznākusi.

I

T Taisnīgums99 24.03.2021

Cik ir tie iespaidigie paradi?