www.sudzibas.lv par investora meklēšanu apmelojumi un nepatiesa informācija par investora meklēšanu

par investora meklēšanu - apmelojumi un nepatiesa informācija par investora meklēšanu

Patiesība ir pavisam cita. Cilvēks, kas šo rakstu ievietojis ir nožēlojams melis un krāpnieks, kas izkrāpj naudu no cilvēkiem, kas tiešām vēlas un grib ko darīt.
Pirmajā reizē, kad ievietoju sludinājumu portālā ss.lv, šis cilvēks atsūtīja īsziņu man, ka ir ar mieru investēt. Lai piezvanu. Kad piezvanīju, pastāstīju kas par biznesu un cilvēks atbildējā ka jā, viss ok, bet viņš vēlas pārbaudīt biznesa plānu. Es paskaidroju, ka to man sagatavoja firma, kuras speciālisti specializējas tieši biznesa plānu izstrādē un ES fondu naudas piesaistē. Viņš teica, ka tas viņu neinteresē, jo es varbūt kaut kādiem saviem paziņām to esmu devis taisīt un viņš tam neuzticas. Viņš atdošot šo plānu neatkarīgiem speciālistiem, lai tie pārbauda un izanalizē un, ka par to būs jāsamaksā 560 Ls. Kad es nepiekritu maksāt naudu, viņš divas dienas mani pa telefonu lamāja par krāpnieku un afēristu, ka es gribot izkrāpt viņa naudu un nezin ko vēl. Darbā tika laisti arī necenzēti vārdi. Tajā brīdī mans biznesa plāns vēl bija izstrādes stadijā. Kad to pabeidzu, ievietoju sludinājumu atkārtoti un atkal atsaucās šī pati persona. Piezvanīju, šoreiz viņš paprasīja 280 Ls un es piekritu samaksāt. Vienojāmies satikties Jūrmalā un viņš pieteica, lai paņemu līdz naudu. Satikāmies, es iedevu biznesa plāna kopiju un naudu, un vienojāmies, ka viņš pēc dažām dienām piezvanīs, jo noteikti būšot jautājumi. Tā viņš arī piezvanīja, uzdeva dažus jautājumus un mēs vienojāmies, ka es viņam aizsūtīšu atbildes rakstiski. Kad aizsūtīju atbildi, sākās zvanu un īsziņu jūra ar tiem pašiem apvainojumiem, kas bija pirmajā reizē. Aizsūtīju, ka tādā veidā mums nekāda sadarbība nevar notikt, ka manā biznesa plānā ir koordinātes, lai ieliek to aploksnē un atsūta pa pastu. Un ka korekti tikai būtu, lai viņš tur klāt pieliek manis samaksātos 280 Ls. Šo vēstuli nosūtīju 4.maijā un līdz šai dienai vēl ne vienu, ne otru neesmu saņēmis. Un tad sākās dažādi telefona zvani, it kā es esot sūtījis e pastus vīriešiem ar seksuāliem piedāvājumiem. Ņemot vērā šī cilvēka rīcību, nav grūti noprast, ka to ir organiuzējis viņš. Tā lūk ir patiesība, kā arī tā, ka viņš ir pārkāpis konfidencialitātes likumu, tas 1, 2- viņš ir veicis darbības, kuru pazīmes atbilst KL 180. un 157. pantiem. Par šīm darbībām ir iesniegts iesniegums ģenerālprokuroram un policijā.
Pie visā šī vēl var piebilst, ka viņam nav nekāda pamata runāt par viņa naudas izkrāpšanas mēģinājumu, jo līdz runai par naudu vēl vispār nebijām tikuši, ja neskaita manus 280 Ls. Tāpat par viņa nelietīgo dabu liecina tas, ka viņš savu apmelojošo tekstu ir ievietojis manā paša vārdā, bet pats domā palikt anonīms. Viņš ir publicējis visus manus datus, bet par sevi nekā. Es arī par viņu tos nepublicēšu. Ar to tiks skaidrībā policija.

L [email protected] 13.05.2010

Kur tev prats vispar kautko tadu, ka maksat 280 ls bija, kautaks murgains tai tavā investorā, no pishenes, jeb kas tur!

Labdien, cienījamais kungs!

Saistībā ar jūsu uzdotajiem jautājumiem, nolēmu Jums sniegt plašāku informāciju, kas skar tieši manu biznesa plānu.
Iesākumā jums parādīšu, cik daudz zemes pārdošanas piedāvājumus esmu saņēmis un apsekojis:
2 ha 9 km no Saulkrastu juras pa Murjāņu šoseju. Zeme atrodas apdzīvota mežiņa ielokā šosejas malā. Ja interesē tad sīkāk zvaniet.
Varu piedāvāt Plakanciemā pie pasta.
Lēti pārdod apbūves zemi 1 ha pa 2, 5 eiro/m2, vai 1, 5 ha pa 2eiro/m2 vai 2ha pa 1, 5 eiro/m2 Saulkalnē. Līdz Rīgai 10km, Ikšķile 2 km. Labs piebraucamais ceļš, blakus transformators.
Labprāt aizsūtīšu bildes
Var piedāvāt apbūves zemi pie Ozolniekiem divdesmit km no Rīgas. 3, 6 ha par divdesmit divi tūkst. Ls. Paldies.
Labdien! Varu piedāvāt zemes gabalu Mārupē vai Carnikavā. No 1-2ha. Nedārgi. Kādas prasības?
Uģis
Varu Jums piedāvāt zemi 2ha, atrodas blakus un katram atsevišķa zemesgrāmata.
Atrodas 40km no Rīgas, pa Kalnciema šoseju, pie pašas šosejas, 13 km no Jelgavas.
Cena pa abiem gabaliem-11400ls, daļu naudas var mainīt pret labu auto.
Labdien, varu Jums piedāvāt Vangažos 4, 7 ha rūpnieciskai apbūvei, izdevīga vieta, jo ir arī pieejams dzelzceļš. Par cenu ir iespējams vienoties, un var arī dalīt. Ja interese dodiet ziņu.
Tie ir zemes piedāvājumi. Dažiem ir arī zemesgrāmatas kopijas un atrašanās vietas fotogrāfijas. Dažus esmu apsekojis.
Kas attiecas uz zemes pirkšanu, tad tie 30 tūkstoši, kas tam paredzēti plānā ir galējā summa, par kādu esmu plānojis iegādāties zemes gabalu un vairāk par to, netiks maksāts. Ja dabūšu lētāk, tas būs tikai labāk. Būšu ieekonomējis. Taču jāņem vērā, ka tikai ar zemes iegādi vien nebūs līdzēts. Tāpēc minētajos 30 tūkstošos ietilpst arī citi maksājumi, tādi kā maksa par notāra pakalpojumiem, detālplānojuma sagatavošanu un visu pārējo, kas tieši saistīts ar zemi.
Manī izbrīnu radīja Jūsu teiktais par neatkarīga vērtētāja vērtējuma nepieciešamību. Pirmkārt jau, tie ir lieki un pilnīgi nevajadzīgi izdevumi. Un es tādus izdevumus neesmu plānojis un netaisos arī šādu vērtējumu apmaksāt. Kas attiecas vēl uz cenu, tad viens no ekonomikas pamatlikumiem skan šādi: prece ir tik vērtīga, cik par to kāds ir gatavs maksāt. Tas nozīmē, lai kādu cenu prasīs zemes īpašnieks, tā būs vērta tik, cik es būšu gatavs par to maksāt. Nekādi vērtējumi manu lēmumu nespēs ietekmēt.
Tas par zemi. Nākošais etaps ir saistīts ar projekta izstrādi. Man ir vienošanās ar arhitekti Māru Drikāni, ka mana ceha projektu viņa uztaisīs apmēram par trīs tūkstošiem latu, neskaitot PVN. Kad būs gatavs projekts, tad pasūtīšu iepriekš minēto detālplānojumu. Kad tas būs sagatavots, tad to nāksies saskaņot ar vietējo pašvaldību un pēc tam būs jāsaņem būvatļauja. Nezinu, cik lieli maksājumi varētu būt šajā posmā, taču paredzu, ka par velti neviens neko nedos.
Tālāk man nāksies pievilkt elektrību, ja tā nebūs pievilkta un es paredzu, ka nebūs. Pēc pieredzes, ko guvu pagājušā gadā, kad mūsu firma ievilka sev elektrību, zinu, ka vispirms būs jāuztaisa projekts, tad jāvienojas ar Latvenergo par tā realizāciju, Latvenergo izsludinās konkursu un firma uzvarētāja to izpildīs. Mums toreiz par apmēram 80 m kabeļa ierakšanu, pieslēgšanu trafikam un skaitītāja uzstādīšanu Latvenergo noplēsa apmēram LVL 5000.00. Tam vēl jāpieskaita projekta izstrādes izmaksas, ko arī dara tikai Latvenergo sadarbības partneris. Manā projektā šiem darbiem atsevišķi nav izdalītas nauda, jo, iekams nav iegādāta zeme, noslēgts līgums ar Latvenergo, nav iespējams paredzēt, cik tas viss maksās. Tāpēc šie izdevumi ir iekļauti kopējos aprēķinātos izdevumos, atkarīgi no tā cik un kurā posmā būs iespējams ietaupīt.
Tālāk nāk celtniecība. Kad projekts būs gatavs, neizslēdzu iespēju izsludināt konkursu. Tam varbūt būtisks trūkums- laiks. Tāpēc par konkursu domāšu atkarībā no tā, kā veiksies darbi un kā tie saskanēs ar biznesa plānā nosprausto.
Pie celtniecības vienīgi varu pieminēt, plānotajos 200 tūkstošos ietilps arī tāda lieta kā, ventilācijas uzstādīšana ar vajadzīgās temperatūras uzturēšanu atdzesēšanas telpā un pārējās telpās. Aukstuma noliktavas izbūve, kanalizācija, arī ja nepieciešams, ūdens tilpnes izrakšana, dziļurbums dzeramajam ūdenim, apkārtnes savešana kārtībā un ceļa izbūve(ja nepieciešams).
Kas attiecas uz iekārtām, tad to nebūs pārlieku daudz: viena gaļas maļamā mašīna ar jaudu 300 kg stundā, viens maltās gaļas maisāmais agregāts, viena desu pildāmā mašīna un trīs vai četri, vai vairāk nerūsējošā tērauda ovāli trauki uz riteņiem, kuros iemalt gaļu un pēc tam aizstumt to samaisīšanai. Tad tiks vēl iegādātas plastmasas kastes produkcijas pārvadāšanai, dažādi instrumenti kautķermeņu atkaulošanai, sagriešanai, saciršanai. Tāpat būs nepieciešami dažādi trauki, katli, ratiņi, svari, kases aparāti, dažādi sanitārie līdzekļi, specapģērbs un daudz un dažādi sīkumi, bez kuriem nevarēs iztikt. Tāpat ir paredzēts iegādāties mikroautobusu ar aukstuma ierīci temperatūras nodrošināšanai. Kūpināšanai būs nepieciešams stalažas kur iekārt desas un gaļas. Ja atliks līdzekļi, būs nepieciešama arī cepeškrāsns. Bet bez tās iesākumā varēs varbūt arī iztikt. Šobrīd faktiski nav iespējams visu uzskaitīt, kas būs nepieciešams.
Kas attiecas uz summu, kas ieplānota kā apgrozāmie līdzekļi, tad varu teikt tā, ka jo vairāk izdosies ieekonomēt un atstāt šiem līdzekļiem, jo vieglāk būs uzsākt ražošanu un pārdošanu. Apgrozāmie līdzekļi būs nepieciešami lai sākumā iegādātos izejvielas(gaļu, garšvielas), nodrošināt strādājošiem algas, noīrētu telpas veikalam, noīrētu veikala iekārtas, jo sākumā nav paredzēts tās pirkt. Tāpat būs nepieciešama nauda ar ko apmaksāt programmatūras iegādi, uzstādīšanu un personāla apmācību. Zināma daļa izdevumu paredzēti potenciālā tehnologa-ražošanas vadītāja komandējumiem uz novadiem dažādu seno recepšu pierakstīšanai). Un šeit atkal nav iespējams paredzēt visus izdevumus, kuri noteikti būs. Tāpēc tam visam ir paredzēti šie apgrozāmie līdzekļi, lai bez aizķeršanās un uzreiz varētu sākt ražot un pārdot.
Tas varētu pamatā būt arī viss. Kas attiecas uz konkrētām cenām, šaubos, vai pirms neesam vienojušies par sadarbības modeli (ja tāda vispār būs), izstrādājuši konkrētu naudas kustības plānu, ir vērts par tām runāt. Jo šodien viena iekārta var maksāt piemēram 3 tūkstošus latu, bet pēc gada, kad būs reāli jāiegādājas, tā var maksāt pavisam citu summu. Ja ir nepieciešams zināt cenu, šeit iekopēšu jums atbildi, ko saņēmu pirms apmēram pusotra gada no ražotāja vienai iekārtai – kuterim(gaļas maisāmai mašīnai) :
Jautājums: Mani interesē, vai jūs varat izgatavot arī iekārtas gaļas pārstrādes ceham? Ja jā, tad tieši kādas iekārtas? Tapāt vēlētos uzzināt aptuveno cenu kuterim ar 400 L tilpumu.
Atbilde: Izgatavojam praktiski visu pēc Jūsu skicēm, foto vai rasējumiem . Mums ir savs projektētājs, tā ka varam atrisināt gandrīz visas Jūsu sasāpējušās problēmas.
Gaļas kūteris vai blenderis varētu izmaksāt 3830ls + PVN, bet lai visu precizētu gan apjomu gan jaudu lūdzu zvaniet…
Ja nepieciešams, man ir rīt sarunāta tikšanās tieši ar firmas ražošanas daļas vadītāju Bergmaņa kungu un tad zināšu, kāda aptuvenā cena varētu būt uz šo brīdi.
Ja Jums tas interesēs, varēšu jums paziņot arī to.

Un visbeidzot. Ja jums tiešām ir interese un iespējas šo biznesu nofinansēt, lieku Jums ķīlā savu galvu, ka tas būs pelnošs uzņēmums. Un šobrīd katra lieki nokavēta diena var šo pasākumu atbīdīt tālāk un padarīt dārgāku. Tāpēc man notiek paralēli pārrunas ar citiem investoriem. Tie, protams, nav Latvijas iedzīvotāji, tāpēc būs žēl, ja visa peļņa būs jāatdod nelatviešiem. Taču man nav citas izejas. Ar Jums vai bez jums, bet es to biznesu uztaisīšu.
Vēl par naudu. Pēc aprēķiniem Jūs varat redzēt, ka pamatā visam biznesam nepieciešami 350 tūkstoši. 100 tūkstoši ir pielikti klāt tāpēc, ka, ja tiek ņemts kredīts, lai tūlīt nākošajā mēnesī varētu sākt tā atmaksāšanu. Jo banka prasīs kaut vai procentus maksāt tūlīt.
Visbeidzot, uzskatu, ka mums vispirms vajadzētu vienoties, vai Jūs esat gatavs finansēt šo projektu. Ja nē, tad nav vērts kavēt lieki laiku. Biznesa plānā ir minēta manas firmas adrese. Ja mums sadarbība nesanāk, ielieciet manu biznesa plānu aploksnē un atsūtiet uz adresi pa pastu ierakstītā bandrolē.

Ar cieņu,

Juris Freimanis
1)nauda kukuļim tiek prasīta no investora2)kāpēc 200 000 celtniecība-paqskaidrot Freimanis nevar3)nauda ekskursijām pēc receptēm vajadzīga...4)100 000 ls lai no paņemtās naudas investoram maksātu %-vai tas nav kas unikāls???????????

J juris freimanis 13.05.2010

investori -stājaties rindā!!!Fremaņu juris grib kūpināt gaļu un par 11 ls kilo tirgot, desu-10 ls kilo, domāju, ka krīzes laikā rinda stāvēs pa tādu cenu un vēl kausies lai dabūtu, 450 000 ls, ko viņš, kā ""cikvēks, kas grib ko darīt""atpenīšot ļoti ātri!!!Bet, varbūt neatpelnīs nekad un grib uz investora rēķina iedzīvoties un sev algu labu nodrošināt?

J juris freimanis 13.05.2010

nezinu, kādam jābūt idiotam, lai tādam censonim, kā Freimaņu Juris, uzticētu savu naudu!!!

J juris freimanis 13.05.2010

rindā stājates, investori! tel.-29131276 un 20217783 [slēpt]@ist-riga.lv [slēpt]@apollo.lv Juris Freimanis SIA''Augstā linija''

A aivars pone 13.05.2010

labdien, mulka tauta!!!
Man ir daudz vardu, jo mamma ta gribeja, mani sauc dazadI- Aivars Pone, Raimonds Berzins, Juris Kalnins, nu to ir daudz, man ir loooti skaists telefona numurs 29591417, kruta ne, platina numurins, TELE2 man ka ilgadejam Zelta Zivtinas lietotajam uzdavinaja, jo mainu nr un kartinas katru dienu..DD
Dzivoju es Riga, Dzirnavu ielas liela maja, bet nu pagaidam beninos, diemzel nesanak man tik daudz izkrapt to naudinu, lai varetu iret dzivokli..
Mans bizness ir balstits uz realo tirgus situacija valsti- cilveki mekle investicijas, kreditus, es tos piedavaju, jo pa dienu man sanak tiri daudz salasit tuksas pudeles, jo esmu parnemis visu tuvakos rajonus Dzirnavu ielai, neviens cits bomzis te netiek.. nu ne isti aizdodu, bet solu to darit, . te slepjas si biznesa jega, ta teikt... sajas dienas kad man parskaita dazadas summas par izskatisanu un biznesa planu novertejumu, man ir lielaas dienas-man tad ir majas desa, kads gurkits garsigs, vistina, varu atlauties pat krutkinu nopirkt..
esmu ar dzivi apmierinats=-forsi ir dzivot sajos beninos, man te ir matracis, radzins baigi forss, un leja pa logu katru ritu redzu kad aizbrauc blondine ar jauku, zilu mociti... nu tas mans nakones sapnis, ta ka sutiet ludzu biznesa planus, apmaksajiet, lai es tikeu pie mocisa...

ak ja, gribeju atvainoties- bled, nahuj, piderass utt- nu es nezinu citus vardus, mani no skolas izmeta pec otras klases, biju dainits, tie bija vienigie vardi, ko iemacijoes.. ar ko nu bagats...

J juris freimanis 13.05.2010

Freimaņu Jurim nesanāca izkrāpt 450 000 ls...tagad stāsta, ka viņu piekrāpa!!!Nepārdzīvo, Jurka, gan jau atradīsi kādu lohu, tu taču esi no tiem, kas''grib ko darīt''!!!Raksti jaunu ''shēmu'', varbūt, ka sanāk, nemet plinti krūmos, varbūt pamēģini banku kā Lavends izveidot, vai kādu investīciju fondu pēc piramīdas principa kur var naudu investēt uz labiem%, vai Daugavu par kanālu izrakt...gan jau pensionāri investēs!

Z zilais 13.05.2010

Juri Freimani, ja tev patīk vīrieši, raksti man, man arī viņi škiet interesantāki...kāpēc tērēt laiku ar sievietēm, ja apkārt tik daudz interesantu vīriešu... apraksti sevi nedaudz

Z zilais 13.05.2010

vari uzrakstīt arī, kas tev patīk un kas nē, es varu pielāgoties...kad dabūsi investīcijas, varam aizlaist atpūsties...

Z zilais 13.05.2010

protams, ka Jurka ir gudrs un investīcijas dabūs, un mēs laidīsim atpūsties...

Z zilais 13.05.2010

un ja kāds Jurku apbižos, tad tam būs darīšana ar mani, sapratāt, ko es domāju?!Turies, Jurka, mums investīcijas jādabū, lai tur vai kas, braukšu līdz tev komandējumos pēc receptēm!Varēsim siena gubā pagulēties...

Z zilais 13.05.2010

Jurčik, ko tu dari uz Līgo?Varbūt kopā izdomājam ko...kamēr neesi dabūjis investīcijas, varam tepat -Latvijā papriecāties...

E Eseseseseseses 15.05.2010

nu gan liimeniitis! krutie biznesmeni un investori savstarpeeji interenetaa aplamaajas.
bet ja tas juris freimanis tiesam ir tik naivs, ka ir gatavs ziedot ls 280, - aciimredzami kraapnieciskam dariijumam, tad varbuut tev labaak biznesu nemaz neuzsaakt - iekulsies taadas finansiaalaas nepatiksanaas, ka maz neliksies...

R ralfsbernats 28.06.2010

juri, uzrakstiet ludzu siku aprakstu sim cilvekam, kuram nodevat naudu un biznesa planu, es domaju, ka varam Jums sagadat patikamus brizus, varesiet pats vinam pa nierem pastaigat...
Sis tas mums uz so p..ir, sadarbiba ar Kriminalpoliciju un Ekonomisko policiju so to daram, vajag konkretus pieradijumus, tmd uzrakstiet man uz epast [slēpt]@inbox.lv siku detalizetu info, un savas koordinates..
Sis maitas gabals ir kaut kas nopietnaks par Aiju Gaili jeb Vilni Zeltinu, ir konkretu cilveku intereses vinu apturet.