Par ēdnīcas tipa iestādēm Limbažu pilsētā - Nav kur paēst

Vēlos izteikt sašutumu par Limbažu pilsētu, kurā pirms pāris nedēļām iegriezāmies, lai paēstu pusdienas. Vispirms iegājām Makximā, jo veikala sienu rotāja uzraksts "Kafejnīca".Diemžēl, tur piedāvāja tikai picas. Picu īsti negribējās, tālab devāmies tālāk uz centra pusi, kur atkal ieraudzījām lielu uzrakstu KAFEJNĪCA un nekavējoties devāmies iekšā, taču..... no kafē tur nebija ne vēsts, līdz ar to nekas arī netika ēsts, jo kafē vietā smirdēja tikai humpalas. Cerību nezaudējām, jo internetā bija lasīts, ka Baumaņu Kārļa laukumā 3 atrodas ēstuve "KAMBARI". Nokāpām pa ļodzīgajem pakāpieniem tādā kā pagrabstāvā, kur vienā stūrī sēdēja kāds pāris un ēda. Otrā telpā rosījās kafē darbiniece, taču brīvu vietu nebija. Tā nu trausāmies pa šiem pašiem nestabilajiem pakāpieniem atkal atpakaļ un no sašutuma vairs pat ēst negribējās! Vēl atcerējāmies, ka ēku, kurā atrodas VID un Policija, kuru arī rotāja uzraksts KAFEJNĪCA. Tā bija pēdējā cerība, taču arī tā lika vilties, jo, iegājuši iekšā, atdūrāmies pret uzrakstu, ka kafejnīca SLĒGTA!
Vai tiešām Limbažos visi sēž uz diētas, ka pat pašā pilsētas centrā nav kur paēst????!!!! Kauns Limbažiem!

S Santa Aišpure 09.07.2016

Mara jauka kafeinica atrodas baltaja maja Rigas iela Jauku dienu.

M Menora 09.07.2016

:D varbuut tomeer jaapierod un jaasaak eest picas? nevajag buut tik izveeliigiem... sorry protams...

donna b 10.07.2016

Tie tacu ir Limbazi, nevis Jurmala! Ko tu sagaidi? Nu nav tur publikai pieejamas kafeinicaas, ka ari Kolkaa, Ezerniekos un vel desmitiem lauku pilsetaas! Nem lidz piradzinus un siermaizes un nomierinies!

C Chelsey 10.07.2016

Kāds ellē, ratā, kauns Limbažiem? Ēdināšanas iestādes pilsētā neatver un neuztur pilsētas valde, to dara privāti uzņēmēji, vadoties pēc pieprasījuma un jau esošā piedāvājuma! Es, piemēram, nekad mūžā čuhņā neatvērtu ēdināšanas uzņemumu, un nevar vainot arī citus, kas to nedara :) Jāiztiek ar to, kas ir :)

L Lauriks 10.07.2016

Jāsmērē sviestmaizes līdzi nākamreiz...

P Postaler 14.07.2016

Mežā sēņojot ar sūkstīsies, ka nav kur paēst? Ģerevņā restorānu sagribēja.. Tur 80% iedzīvotāji uz lētajām desām sēž un sapņo par kafejnīcām..