www.sudzibas.lv Par Daces Krūmanes veikalu 'Dore' Daces Krūmanes izpratne par latviešu rokdarbnieku nozīmību

Par Daces Krūmanes veikalu 'Dore' - Daces Krūmanes izpratne par latviešu rokdarbnieku nozīmību

Pēdējo naudas pārskaitījumu par pārdotajiem darbiem saņēmu 2013. gada maija mēnesī. Veikals esošajās telpās nav atrodams. SARAKSTS par atlikušajiem darbiem 20 grāmatzīmes, 2 šalītes, 1 linu dvielis 1 vilnas lakats 1 pāris pirstaiņu, 4 pāri dūraiņu, 2 tautiskās jostas, 2 karoga kaklasaites. Uz katru telefona zvanu saņēmu neticamas atbildes: veicam inventarizāciju, darbi jāatlasa, darbi noliktavā ārpus RĪGAS, esmu slima, jāzvana nedēļu iepriekš utt. Pēdējā sarunā norādiju adresi, kur nogādāt darbus, taču Krūmanes kundze atteicās to darīt. Brīnos kā šāda PERSONA var strādāt ar cilvēkiem. Ko darīt? Gulbenes rokdarbniece.

A AK79 18.11.2013

Sveiciens Valsts Gadadienaa!
Turpmaak paardot tikai ar tuuliiteeju samaksu un veikt pasuutiijumu izpildi ar pilnu priekshapmaksu.
AK79

A ArGaumi 14.01.2014

Skazaka, lūdzu, atsūtiet savu mob. nr. uz [slēpt]@argaumi.lv
Mums ir līdzīgs gadījums un mēs gribam šo jautājumu aktualizēt, jo jādod informācija Latvijā tālāk, lai vismaz citi ĻOTI PĀRDOMĀ, vai (ne)sadarboties ar Daci Krūmani.
Paldies.

K krustpiliete 12.02.2014

Labdien, savu komentāru par Daces Krūmanes "bizmnesa metodēm" jau šajā lapā esmu izteikusi (sk. par bisnesu Pindacīšas gaumē). Redzot, ka ir diezgan daudz piekrāptu ļaužu, iespējams tomēr būtu jāapsver iespēja vērsties policijā, lai ierosina krimināllietu. Tad šai personai arī nāktos tieši atbildēt par savu rīcību.
Pieņemu gan, ka pierādīt kaut ko būs pagrūti, jo Krūmane darbojās, izmantojot cilvēku personīgo uzticēšanos, proti, bez liekām formalitātēm. Bet tā jau ir tiesībsargājošo institūciju kompetence, lai viņi izmeklē.

Informēt sabiedrību, protams arī ir nepieciešams, bet, ņemot vērā, ka veikals "Dore" ir "nozudis", nav nekādu garantiju, ka šī persona atkal neuzdarbosies, piesedzoties ar citu izkārni vai vārdu.

A ArGaumi 12.02.2014

Mēs JAU griezāmies polcijā ar iesniegumu. Taču policija atteicās pat uzsākt izmeklēšanu, jo redz, nodarītais kaitējums neesot tik liels, lai piespriestu kriminālsodu.
Vienīgā iespēja ir visiem apvienoties un sniegt prasību tiesā Civillikuma kārtībā.