www.sudzibas.lv Par avāriju Apdrošināšana

Par avāriju - Apdrošināšana

Labdien. Es stradaju uz lielas automašīnas Mb ar puspiekabi. Rīga nobrauciena uz Krustpils ielas pusi notika neliela sadursme ar vieglo auto. Avārijas sekas nebija lielas. Var teikti ka, minimālas saskrāpēts bamperis un melna maza svitra uz mašīnas. Cietušais teica lai sastadam celu negadījuma vienoto saskaņojumu. Piezvanīju darba devējam, viņš atbrauca un teica. Ka pats tiksot ar visu skaidrība. Talāk notika sekojošajs. Ir divas apdrošināšanas Octa (obligāta) un balta (kasko) . Nisan centris piestādīja rēķinu uz firmu. Darba devējs atskaitīja no manis 350 eur pašrisku un vel gribēja lai es braucu stradat un lai viņš no manis varētu atskaitit naudu. Vai viņš ir tiesisks to darit. Es aizgāju prom no darba, man viņš neko nesamaksāja. Ne algu ne atvilinājuma naudu par 9 mēnešiem. Es uzskatu ka tas nav pareiz. Ka man rokoties šajā situācija.

Работяга 17.04.2020

jus esat melnaja saraksta darbadevejam https://www.truckdrivers.info

š špahtelêtãjs 17.04.2020

żēl ka nav par celtniekiem tâds saits..

I Igors Jermolajevs 19.04.2020

Nesu.Vins grib lai es stradaju talak.

I Igors Jermolajevs 19.04.2020

Darba devejam pret mani pretenziju nav.Vins grib lai es stradaju talak.Par velti braukt uz karantina valstim es nevelos.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 21.04.2020

Darbadēvējām nav tiesību atskaitīt no darbinieka darba samaksas naudu.
Varam palīdzēt atgūt Jums Jūsu naudu.

darbadrosibaspadome [slēpt]@] inbox.lv

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 23.04.2020

Var, var! Visu atrunāt var! Pat dāžreiz nepieciešāms!
Bet!
1. Lai piedzīt izdevumus darba dēvējām ir jāiet likumisks ceļš:
a) Jākonstatē vainu
b) Jākonstatē zaudējumu apmērs (apdrošināšana, ekspertīze, veiktas izmaksas)
c) Jāveic izmaksas
2. Jāveršās tiesā (un tikai tiesa var noteikt - piedzīt šo naudu, vai nepiedzīt)

Šī situācija (ja ticēt stastītam uz 100%) ir prettiesīska (pārkāpums)
Pēc fakta algoritmam bija jābūt tādam:
1. Darbinieks saņem ālgu
2. Darbinieks pats atdod naudu (kadā veidā, to var atrunāt) darba dēvējām, ka zaudējumu atlīdzinājums

I Igors Jermolajevs 21.04.2020

Neiet runa par darba deveja uzticeto auto darbiniekam.

I Igors Jermolajevs 21.04.2020

Jus nesaprotat.neviena apdrosinasana neko nemaksaja.Jo firma visus iydevumus panema uz sevi.No cietusas personas puses.Ne Osta un ne kasko nebija iesaistitas.

I Igors Jermolajevs 21.04.2020

Kravas automasinai nekas nenotika.Iet runa par vieglo auto.