www.sudzibas.lv Paparazzi Portofino Darbinieku krāpšana

Paparazzi Portofino - Darbinieku krāpšana

Vēlos brīdināt cilvēkus, it īpaši pievilcīgas oficiantes, kuras vēlas strādāt šajā restorānā. Es nostrādaju 3 dienas un mani bez jebkādiem iemesliem, nepaskaidrojot atlaida, naudu arī nesamaksāja. Īpašnieki turpina pieņemt jaunas darbinieces, kuras, tāpat kā es, tiek atlaistas nemaksājot naudu par nostrādātajām dienām, kaut gan tiek solīts, ka pārbaudes laiks tiks apmaksāts. Tajā pašā dienā, kad tiku atlaista, jau parādījās jauns sludinājums, ka tiek pieņemtas jaunas oficiantes. Te būs kārtējais sludinājums no ss.lv - Ristorante Paparazzi объявляет набор привлекательных и обаятельных официанток-барменов и поваров с опытом работы не менее 1 года.

P

F feerbija 12.08.2010

Tieši rīt ir jābūt uz pārrunām, bet paldies, ka pabrīdināji! Netērēšu savu laiku un naudu!
Baigie blēži, rīkoties pēc šādas shēmas!