www.sudzibas.lv Papa Suši - Rolands Millers Ocafe Darbinieku apkrāpšana, Psiholoģiskais terors

Papa Suši - Rolands Millers Ocafe - Darbinieku apkrāpšana, Psiholoģiskais terors

Esiet Jaunie darbinieki uzmanīgi ar šiem uzņēmumiem Ocafe un papa suši vairāk vai mazāk tie ir Rolanda Millera uzņēmumi. Algu Oficiālu Jūs tur nesaņemsiet, Būs konvertā, ja būs! Algas dienā paradīsies visādi atvilkumi par iztrūkumiem, alkoholam un norakstīto pārtiku, pie visa būs vainīgs darbiniek. Ja mēnesis būs slikts nav izslēgts kad uz tevi kliegs lai kā citādi pazemos. Tās meitenes kuras prot uzsmaidīt var arī labestību izpelnīties. R. Milleram nav svēta lieta , tas kad ir precējies. Irinai Ragi jau drīz būs kā tādam pilnbriedu Briedim. Sarkangalvītes variantu jau visi, domāju zin, ko un kā R. Millers ar viņu ņēmās. Zēļ savā ziņā Irinas Kā tas nelietis viņu ir apvārdojis un izmanto. Redzot SIA Mirk Grupa parādus un pārējo 10 uzņēmumu nespēju, vai nevelēšanas maksāt nodokļus kuri ir uz Irinas sareģistrēti, meitenītei nāksies par to vēl ilgi atbildēt. Domājiet pirms ielaižaties sakaros ar šo Uzņēmēju uzmetēju.

G gintsrudzitis580 23.08.2021

rolands millers ir liels kretīns, nelietīgs cilvēks

K Kaspars Caune 23.08.2021

Stradaju pie Milera kunga 6 gadi. Vis ir bijis liliski. Naudu laika maksa un pilnaa apmeraa

M Mixx 08.02.2023

prieks tam ir Darba inspekcija kur sudzeties! un VID!

A arpratsjj 07.10.2023

vins tas Millers nebalotējās vēlēšanās?Tagad kaut kādos Karību Fondos? Laikam ar papa sushi darbiba beigta?