www.sudzibas.lv PaPa Sushi Ogre Nekvalitatīvs un maldinošs servis, nekaunīga attieksme.

PaPa Sushi Ogre - Nekvalitatīvs un maldinošs servis, nekaunīga attieksme.

Veicām pasūtījumu mājas lapā. Pēc laiciņa zvans, mums nav tas un tas un vēl kaut kas. Nākas pret kaut ko mainīt. Melo ka pozīcija tiko beigusies, bet to nav regulāri, toties piedāvājumā ir. Klienta vēlmes neinteresē, neuzklausa un vienalga atved ēdienu ignorējot klienta prasības! Kad zvani skaidroties, cenšas vainot klientu un aizmukt no atbildības. Ļoti slikts serviss, attieksme pret klientu, melīgs parsonāls. Pretīga bedre, kura prot sabojāt dienu un nejūtas par to vainīgi!
Kad tiek atstāts komentārs FB lapā, raiti bloķē un vairs nevari komentēt, komentārs pazūd un turpina čakarēt cilvēkus!