Papa sushi mežaparks - Slikts serviss

Pasūtijām sushi pulkstens 18: 12, teica, ka jāgaida 40-45min, domājām labi, pagaidīsim, pastaigāsim pa citiem veikaliem tikmēr. Bijām atpakaļ pēc sushi pulkstens 19: 00, teica, ka vēl jāgaida, domājām maksimums vēl kādas 15 min, tad nu sēžam, kopā gaidījām pasūtījumu 2h un 30 minūtes, nevis solītās 40 min. Un katru reizi, kad gājām vaicāt, cik vēl ilgi jāgaida, vienīgā atbilde bija “nezinu”. Neviens no personāla pat necentās neko noskaidrot, izskatijās, ka visiem ir pilnīgi vienalga un cilvēki restorānā arī nebija daudz. Nesaprotu, ja virtuvē kādas problēmas un nav iespējams pieņemt pasūtījumu, kāpēc tā arī nevar pateikt, vai uzreiz teikt, ka jāgaida 2h. Būti zinājuši, sen jau būtu aizbraukuši uz citu restorānu. Un mēs nebijām vienīgie cilvēki, kuri tik ilgi gaidīja, katrs otrais klients gāja klāt un teica ka gaida 1,30h, 2h utt.