www.sudzibas.lv Pansionāts MARVE Saulkrastos Turieties tālāk no MARVES !

Pansionāts MARVE Saulkrastos - Turieties tālāk no MARVES !

Vēršamies pie Jums, lai brīdinātu par to, ka visas viņu reklāmas melo! Visi solītie labumi dzīvē neeksistē. Aprūpē esošie vecie cilvēki nesaņem no personāla ne morālu, ne psiholoģisku atbalstu. Personāla attieksme pret iemītniekiem ir rupja un neuzmanīga, kas liecina par darbinieku neatbilstošu profesionālo kvalifikāciju. No kurienes, lai ņem augsta līmeņa apkalpošanu, ja pansionātā uz doto brīdi direktora amata pienākumus veic Uvarova Ina, kurai ir 8 klašu izglītība un profesija - cepēja. Administratore Miķajeva Natālija - izbijusi pārdevēja neprot atrast kontaktu ar vecāka gadagājuma cilvēkiem. Medmāsas visu laiku dusmīgas, nervozas, jo visām ir vairākas darbavietas, tādēļ pienākumu izpilde ir pavirša un virspusēja, rupja, bezkaunīga. Iedzīvotāji sūdzas par sliktu barošanu un ēdiena kvalitāti, kas galīgi neatbilst ar sastādīto ēdienkarti. Pavāri rupji, aizvaino ar piezīmēm, liek pašiem pensionāriem mazgāt traukus. Pensionāri baidās šo visu stāstīt un sūdzēties, jo baidās, ka atkal uz viņiem tiks rupji sabļauts. Uvarova Ina visus šos faktus brīnišķīgi zin. Par cik, viņai nav ne jausmas kas ir veselīgs un pareizs uzturs, neko nedara, lai situāciju uzlabotu. Daži apsargi ir rupji pret iemītniekiem. Bieži pensionāriem pazūd nauda, vainīgie netiek meklēti. Vecajiem cilvēkiem bieži krītot netiek sniegta medicīniskā palīdzība. Viņi jūtas neaizsargāti un nevienam nevajadzīgi. Rodas jautājums, par ko tiek maksātas tās lielās naudas summas par viņu uzturēsanos šajā iestādē. Daudzi ir izteikuši vēlmi aizbraukt prom no ši pansionāta MARVE, jo tas neatbilst reklamētajam produktam.
Vēl nav pagājis viens pastāvēšanas gads, bet 13 darbiniekus administrācija jau paspējusi atlaist bez brīdinājuma un bez iemesla. Uvarova Ina pilnīgi neprot vadīt kolektīvu. Atlaiž tos, kuriem ir izglītība un labi strādā. Tika pieņemta darbā sociālā darbiniece ar augstāko izglītību, Uvarovas kundze nobijās no konkurences, pazemoja, darīja visu iepējamo, lai viņa aizietu. Uvarovas kundze paziņoja, ka MARVĒ darbā pieņems tikai vīriešus.
Uvarova un Miķajeva pilnīgi neprot latviešu valoā sazināties, dokumentus viņām tulko cilvēki, kuri nav MARVES darbinieki. Tas ir pilnīgi nepiņemami.
Bijušo direktoru Baranovu Aleksandru, kurš nostrādāja šajā pansionātā 6 mēnešus, tiesās par pansionāta mantas aplaupīšanu. Zaga jau abi divi kopā ar Uvarovu, kāpēc tiesās tikai Baranovu? Visi darbinieki redzēja, kā abi stiepa mēbeles un citas mantas ārā no teritorijas.
Varbūt kādam noderēs šī informācija un tiks izdarīti secinājumi, vai savus mīļos, labos tuviniekus ievietot šajā trakonamā.

D

Komentāri (4)

M [email protected] 03.07.2013

Piekrītu!
Ir nācies redzēt šo interesanto iestādi, kurā valda nesakārtotība no darbinieku un administrāciojas puses. Anarhija. Neatbilst reklāmai. Pansionāta iemītnieki netiek pienācīgi aprūpēti. Nav sociālā darbinieka.

Ar cieņu, Mudite Zvirbule.

A aniram 04.07.2013

Piekritu!!!Pansionata iemitnieki netiek pienacigi aprupeti!!!

B Barbara05 29.07.2013

Autors nav parakstījis.laikam baidas vai melo.

B Barbara05 29.07.2013

Nav jēgas ticet cilvēkam, kas slepj savu vārdu. Barbara Reinholde

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes