LV RU

Pansionāts "Dzīves Ābece" - Neprofesionalitāte

Personāls, kurš ir pilnīgi neprofesionāls, attieksme pret pansionātā dzīvojošajiem - amorāla. Pilnīgi nelikumiska iestāde. Tālāk aprakstā, kas saglabāts pielikumā sakarā ar simbolu ierobežojumu.

Nesen, piespiedu apstākļu dēļ biju spiesta ievietot savu māti šajā pansionātā. Sākumā nekādas šaubas šī iestāde neizraisīja, kamēr nesastapos ar šī pansionāta "īsto seju", jeb galveno pārstāvi (direktora vietnieci) , kura ir, maigi izsakoties, amorāls, neprofesionāls cilvēks. Sākšu ar to, ka šajā pansionātā jau vien neētiski ir atļaut tuviniekiem apciemot divas reizes nedēļā pa divām stundām, un, pat tad jau vadošais personāls (2 sievietes) skraida pakaļ un cenšas paātrināt uzturēšanās laiku, ka tik ātrāk tuvinieki pamet pansionātu nesaprotamu apstākļu dēļ laikā, kad apciemošana ir atļauta.
Otrs fakts, kurš mani izbrīnīja ir tas, ka uz visiem pansionātā dzīvojošajiem cilvēkiem, kuri ir izmitināti divos stāvos, ir tikai viens aprūpējošais cilvēks, kas jau izraisa neuzticību par šī pansionāta profesionalitāti un kvalitāti, respektīvi, kā viens cilvēks var paspēt aprūpēt 2 stāvus? Vai nepastāv nekādi ierobežojošie likumi un cilvēktiesības?
Trešais, ko vēlos pieminēt ir tas, ka pansionāts pilnībā ierobežo iespēju turēt jebkādas personīgās mantas.
Ceturtais: pa visu apciemošanas laiku nekad neesmu redzējusi nevienu cilvēku no pamatpersonāla, nedz ārstus, nedz medmāsas/medbrāļus, kurš cilvēks tur par to atbild? Vai pēc likuma pansionātā nav jābūt kaut vienam cilvēkam no medpersonāla, kuri rūpējas par klientu, nodrošina ar zālēm vai kurš ārkārtas gadījumā būtu spējīgs palīdzēt?
Varbūt ir kāds zinošs cilvēks, kurš varētu ieteikt, kurās iestādēs ir vērts vērsties pēc palīdzības?

A

Komentāri (3)

C chanelmademoiselle 28.10.2019

Nekā personīga, tas ir tikai bizness. Vairāk klienti,vairāk piķa,mazāk aprūpes darbinieku . Interesanti, cik tad saņem aprūpētājs,kurš mēģina aprūpēt klientus divos stāvos? Noteikti minimālo algu. Kāda alga direktorei?

E Emy 17.02.2020

No pansionāta aizved cilvēkus uz psiheni Tvaika ielā nemaz neziņojot par to radiniekiem. Rezultātā pirmo reizi sabaroja slimnīca ar tādam zālēm ka cilvēks pats staigāt nevarēja, bet otro reizi nomira.
Mantas arī pazūd pansionātā - nav ne īstas drebēs, kas bija nopirktas jaunas, pazūd māks, telefons.

latvietis7 17.02.2020

pilnigi pajat tava sudziba

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes