www.sudzibas.lv Panda sushi Slikts serviss

Panda Sushi Valmierā - Slikts serviss

Iegājām panda Sushi Valmierā ap plkst. 20: 15 (darba laiks līdz 21: 00) . Mums uzreiz paziņoja, ka mūsu pasūtījums netiks pieņemts, ēdot nedz uz vietas, nedz līdzņemšanai. Mājas lapā tas nekur netika minēts, bet nu labi. Devāmies prom. Brīdī, kad mēs izgājām pa durvīm, meitene, kas atteica mūsu pasūtījumu, piegāja pie galdiņa ar bloknotu un pieņēma pasūtījumu, tai pašā laikā paskatoties uz mums, kamēr mēs ejam prom. Lieki piebilst, ka pie vēl viena galdiņa sēdēja pāris, kas arī vēl nebija veikuši pasūtījumu. Tad rodas jautājums-pēc kādiem kritērijiem tiek vērtēts, kurus klientus apkalpot un kurus nē? Un, ja darba laiks ir līdz 21: 00, kāpēc mūs neapkalpoja un liedza pat veikt pārsūtījumu līdzņemšanai? Vai tad trīs cilvēki (vismaz 3 meitenes stāvēja pie letes. Iespējams virtuvē bija vēl kāds) netiek galā ar pasūtījumiem?

14.07.2019

An

Mc McGaret 14.07.2019

Kas Jūs izbrīna, ka kāds tika apkalpots jo atradās attiecīgajā iestādē ātrāk nekā Jūs !?

An Anna1414 15.07.2019

Ja pasūtījumus pieņem līdz konkrētam laikam, tad tas arī ir kkur jānorāda! Citai klientei pasaka, ka pasūtījumus pieņem līdz 20:40. Kā tad īsti ir, ko?

Tu Turkey901 15.07.2019

Pasūtījumus pieņem tik ilgi, kamēr savācas attiecīgs to daudzums, kas ir reāli izpildāms atvēlētajā laikā, dažādās dienās tas var būt atšķirīgs atkarībā no pieprasījuma!

Tu Turkey901 15.07.2019

Varbūt tāpēc, ka suši pagatavošana uz vietas aizņem laiku un pavārs var paspēt vairs tikai tik daudz pagatavot, cik laiks atļauj?!