www.sudzibas.lv Panasonic gaisa siltumsūknis Nepērciet Panasonic gaisa siltumsūkni !

Panasonic gaisa siltumsūknis - Nepērciet Panasonic gaisa siltumsūkni !

Nepērciet Panasonic gaisa siltumsūkni ! Darbojās tikai nedaudz vairāk par gadu. Mājā tagad 0 grādu... Firma kas uzstadīja nevar salabot jau 4 mēnešus.

N

H Hugo Djego 22.01.2010

Tas siltumsūknis nedarbojas pie tik zemiem mīnusiem.Tad jau vajadzēja ņemt citu.Varbūt tas sūknis pats sasalis?

D dzincha 28.02.2010

Kura firma uzstādija?
Es savējo zem -5 nedarbinu.
Bet ap 0...+8 ir okay

L Leonards 21.09.2010

Augsti Cienītie "'Nosalušie"
Labdien!!!
Pie Jums griežās sertificētajs Panasonic siltumsūkņu centrs Latvijā SIA"RIKON".
Mēs Latvijā strādājam no 1998.gada.Latvijā jau strādā vairāk par 1780 siltumsūkņiem Panasonic.
Panasonic siltumsūkņiem ir viss augstākā reputācija Latvijā.
Visi Panasonic Nordic sērijas siltumsūkņi ir paredzēti strādāt līdz -25C
(tas ir skaidri un gaiši rakstīs garantijas talonā).
Panasonic pārstāvniecība Latvijā 12 gadu laikā nav saņēmusi no patērētāju biedrības nevienu negatīvu atsauksmi par Panasonic siltumsūkņiem vai Panasonic siltumsūkņu servisa centra darbu Latvijā.
Mūsu uzdevums ir strādāt tā, lai Panasonic siltumsūkņu klienti būtu apmierināti!!
Lai atrisinātu šo jautājumu Mums jāzin:
1.Modeļa nosaukums
2.Iekārtas sērijas Nr
3.Kura kompānija ir veikusi instalāciju
4.Kurā datumā ir veikta uzstādīšana.
Tā kā šī ir pirmā oficiālā sūdzība, mēs esam gatavi bez matsas apmeklēt Jūs jebkurā Jums vēlamā laikā un atrisināt šo problēmu!!!
Panasonic siltumsūkņu sertificētajs servisa centrs Latvijā SIA"RIKON AC"

S Sonic 19.10.2010

"Nosalušie" bēdu izstāstīja janvārī. Panasonic pārstāvis reklāmrakstu ievietoja septembrī. Cerība, ka "Nosalušie" vēl gaida risinājumu no Panasonic ir visai zema :)

L Leonards 08.11.2010

Mēs ievietojām savu komentāru taipašā dienā kad pamanījām sūdzību(21.09.2010).
Taipašā dienā mēs nosūtijām šo atbildes vestuli arī "Nosalušajiem", uz e-pastu.

Līdz šodienai mēs tā arī nesaņēmām nevienu ziņu no "Nosalušajiem"', kas izskatās ļoti savādi:))

Ja šo sūdzību ir ievietojis reāls klients, loģiski viņš būti izmanojis šo iespēju atrisināt šo problēmu, jo būs jau arī
citas ziemas un iekārtai vēl ir 4 gadu garantija !!

Tas nozīmē, ja kliens nav saņēmis kvalitatīvu iekārtu vai pakalojumu viņam ir tiesības saņemt naudu atpakaļ
pilnā apjomā.
P.S.
Žēl, bet izskatās, ka viss ticamāk šo sūdzību ir ievietojis kāds asprātīgs konkurents, nevis reāls
klients:((

J joo 26.11.2010

Panasonic labi siltumsūkņi, tad vēl vēroju Tošibu, bet tos izskatās LV nevar dabūt, bet Panasonic patiešām iesaku.
Norvēģijā viņus lieto praktiski visi, panasonic ir vieni no klusākajiem un kvalitatīvākajiem...
Līdz -20 darbojas perfekti, protams katrs kārtīgs saimnieks iekurs krāsni jau pie -10 - 15 grādiem lai taupīt elektrību!

Inženieris 20.02.2011

Panasonic pie -20 ir konkrēts "mē...", no kura efektivitāte ir 0 un pat pie -5-10 nav palaižams.

L Leonards 27.02.2011

Dārgais IŅŽENIERI !!
1.Ja jums ir šāda tehniskā izglītība, jums vajadzētu zināt ka visiem gaiss-gaiss siltumsūkņiem neatkarīgi no brenda, pie ara T=-20/C COP ir mazdrusku virs vieninieka (Karno cikls).
Bet, ja kāds apgalvo, ka viņa gaiss-gaiss siltumsūknim pie -20C COP ir 2 vai pat 3, tad ātri jāskrien pieteikt Nobela prēmiju un saņemt daudz nautas.

2.Piemērs: Ja siltumsūknis pie -20C parērē 1, 6kW no tīkla un COP ir 1, 3, tad dotais siltumsūknis var saražot 1, 6kWx1, 3=2, 08kW siltuma stundā.
Ar šādu jaudu pie -20C var atsildīt tikai 26m2.(vidēji siltinātai mājai pie-20C ir nepieciešams 0, 08 kW/m2/h siltuma).

3.Par Jūsu izteicienu- (Panasonic pie -20 ir konkrēts "mē...", no kura efektivitāte ir 0 un pat pie -5-10 nav palaižams).
Ja Panasonic pat pie -5-10 nav palaižāms, kā viņš vispār varēja nostrādāt līdz -20C un kļūt par konkrātu""mē..."":))))) ??????

4. Panasonic sertificētais servisa centrs SIA""RIKON AC" apliecina, ka mēs tā arī neesam saņēmuši konkrātu izsaukumu vai pretenziju un pat kontaktu, ne no""Nosalušie""(Komentēja: Leonards 21-09-2010 ) ne no "Inženieris"(mums 12 gadu laikā nav neviena klienta, kuram mēs nebūtu atrisinājuši garantijas vai pēcgarantijas defektu).

5. Piegdien 25.februārī Panasonic Latvija rīkoja servissa semināru priekš 25 Panasonic siltumsūkņu dilleriem no visas Latvijas.
Šie dileri(pārdod dažādu ražotāju gaiss-gaiss un gaiss-ūdens) izteica pateicību par to, ka tieši Panasonic nodrošina vislabāko garantijas(5 gadi) un pācgarantijas servisa atbalstu Latvijā.
Tieši tāpēc 80 % gadījumos viņi pārdod tieši Panasonic.
Labi siltumsūkņi, NAV Galvasāpes !!

P.S. DĀRGIE KONKURENTI :-)), varbūt būtu pareizi pašiem koncentrāties uz sava servisa pilnveiodošanu, nevis nekorektu paņēmienu izmantošanu pret konkurentiem.

Ar Cieņu,
Leonards

U uģis 17.03.2011

Jau 2 ziemas lietoju Mitsu Electric. Funkcionē pat pie -28gr. Pie -20 Cops tiek norādīts 2, un tā arī tas varētu būt. Noteikti ir vairāk par 1.3, kaut gan precīzi to izmērīt nevaru. Pie -25gr ar 2 sūņiem(25sēr) mierīgi apkurināju savus 110 m2.

nepiekritu, suknis ir teicams, ja esi uzmekleejis levos meistarus un licis to uzmonteet tad nebrinies, ka suknis nedarbojas... vajadzeja normalaa kantori griesties!!!

M mareks 15.06.2013

Esmu ļoti apmierināts ar PANASONIC siltumsūkni un tā efektivitāti ziemā, un tagad arī vasarā! Strādā nevainojami!
Uzstādīja SIA""RIKON AC". Ar cieņu, Mareks Dāvids

R Raims 15.10.2013

Jau otro sezonu lietoju Panasonic siltuma sūkni, kuru neplānoti piegādāja un uzstādīja SIA "Rikon", garāžas apsildei, kaut arī, sākumā biju gandrīz izvēlējies citas markas sūkni, kuram ir detektors, kas mēra temperatūru telpas aukstākajā punktā, un pēc tam virza gaisa plūsmu uz to.
Pagaidām sūdzību nav. Vairs nav jāskrien uz garāžu un jāvaktē gaisa temperatūra un mitrums katru reizi kad ārā paliek auksts. Pozitīvi ir tas, ka SIA Rikon ņem vērā klienta izteiktās vēlmes neuzpiežot savu viedokli. Var jau apgalvot, ka kādas citas markas sūknis ir labāks, piemēram, Samsung, jo tam ir jau iebūvēts Wi-Fi standartā, vai Toshiba, jo tā ir klusāka un piemērota vairāk gulēšanai, tomēr ļoti svarīgs faktors ir pēcpārdošanas servisa apkalpošanas kvalitāte, kura SIA Rikon manuprāt patreiz ir laba.
Cieņā,
Raimonds

Z Zviedrlatvis 19.10.2013

Latvijas klienti izrādās ir bagāti, ka var atļauties maksāt gandrīz par 15% vairāk par Panasonic HE 9 nekā Zviedrijas klienti, skatīt www.polarpumpen.se

L labakais26 24.10.2013

Panasonic siltumsukni ir vislabakie un problemas mums nav izraisijis, viss perfekti darbojojas, es tikai un vienigi iesaku likt Panasonic. tie ir uzticami !!! esmu apmierinaats, labi teh. raditaji un labs COP

Z Zviedrlatvis 26.10.2013

Panasonic gaisa siltuma sūknis noteikti ir laba izvēle Latvijas apstākļiem, kamēr vien RICON speciālisti spēj nodrošināt kvalitatīvu servisu un konsultācijas klientiem. Patreiz vislabākā gaisa attīrīšana, vislabākais COPs ar attiecīgo jaudu ir tieši Panasonic. Panasonic klients.

R Rauns 17.12.2013

Panasonic ir samērā skaļš, nāktīs var būt grūti gulēt. Kad sāk defrostēties, šņāc un krāc kā traks, tā ka jāmostas... Risons sūta tik reklāmrakstus.

V vertetajs 13.01.2014

Mitsu ir krietni pārāks, tam ir precīzāka elektronika, dalītas gaisa plūsmas iespējas (uz augšu un uz leju vienlaicīgi), skaistāks dizains un vispār tas tagad ir lētāks par jaunajiem Panasonic. Arī servisa atbalsts ir ļoti labs, nokonsultēs klientu par visiem jautājumiem.
Ne velti zviedri pārsvarā izvēlas Mitsu...

M MIG-1 27.01.2014

iegādājos 2 mitsubishi Krigamine gaisa siltumsūkņus, tagad meklēju kas tos varētu kvalitatīvi un par saprātīgu cenu uzmontēt pieRīgā un apkalpot. Noskatijos no Novēģiem, tie ir gandrīz katrā mājā, Norvēģi izvēlas vai nu Mitsubishi vai Pabasonic, kurš nu ir labāks kas to lai zin :-) [slēpt]@gmail.com

S Siets 29.01.2014

Jāņem lētākais, nav jēgas pārmaksāt, ja atmaksāšanās laiks ir garš...

A alvis76 13.03.2014

Pats stādu un lietoju mitsubishi heavy siltumsūkņus. Kaimiņa mājai ar identisku projektu ir Panasonic. Nezinu kapēc un uz kā rēķina, bet man elektības patēriņš par siltumu ir par apmēram 20% mazāks, kā arī sākuma ieguldījums mazāks.