Pampers - krāpšana

Pagāšnedēļ iepirkos Madonas Rimi, norēķinājos ar latiem un eiro. Pārdevējs vārdā Atis apkrāpa mani par 4 Ls. un vēl nedēļu iepriekš, mans brālis iepirkās pie tā paša pārdevēja Ata un arī tika apkrāpts.
Sis pārdevējs vai nu nemāk rēķināt vai arī ir mantkārīgs un patīk nauda...
Nezinu kapēc ir jāpieņem tādi darbinieki, kas ir negodīgi

M meiteens25 14.01.2014

Tas nenozīmē, ka mēs nepārbaudām savu naudasmaka saturu, ja izskatās, ka mēs steidzamies.

R Rolands 14.01.2014

Man paliek neskaidrs kādēļ ir jāraksta, kādas pilnīgi neitrāla zīmola nosaukums?

A AK79 14.01.2014

Varbuut paardeveejs ir maaceklis (praktikants) un vinjam ir piekodinaats - straadaasi, ja buusi plusaa. Un plusaa vinjsh ir, taatad straadaa.
Kad runaaju ar bankas darbiniekiem par to, ka man gruuti padodas matemaatika un veikalaa biezhi nevaru aatrumaa sareekjinaat kopsummu par preceem, taapeec bazhiijos, ka varu tikt apkraapts, man tika ieteikts dot mazaak naudas nekaa jaamaksaa un blisinaat acis, aizbildinaaties ar nogurumu, stresainu dienu, paarskatiishanos un citiem iemesliem. Pameegjinaaju un taa lieta tieshaam darbojas.
AK79