www.sudzibas.lv Pamas A SIA Slikts serviss

Pamas A SIA - Slikts serviss

Sveicināti, nezinu pat ar ko sākt. Ļoti neiesaku pasūtīt galda klājumu no kafeinīcas "palmas a" atrodas centra iela 13, Mūsa, Ceraukstes pag. , Bauskas nov. ,. Pasūtījam galda klājumu uz 30 cilvēkiem (izbraukums) auksto galdu. Kad veicām pārrunas ko liksim galdā likās ka cilvēks kurš strādā ēdināšanā saprot ko dara un ko no viņiem sagaida. Tika nolemts par 3 veida salātiem, kotletes, gaļas ēdieni, svaigas dārzeņu plates un marinēto dārzeņu plates. Liels bija šoks kad ēdinātāji ieradās klāt galdu un uz visa mana galda salika rimi iepirktus salātus un tas varbūt vēl nebūtu nekas ja vismaz galds būtu pilns. Apejot ap galdu sapratu ka uz 30 cilvēkiem ir uzklāts apmēram 9 kg salāti (no katra veida 3kg) svaigie dārzeņi - viena puķkāposta galviņa sadalīta ,10 gab svaigie redīsi, kādi 10 vidēja lieluma gurķi, marinētie 1l šampinjonu, kādas 2 burciņas 0,7 marinēto piparu gurķīšu un rimi nopirktā ķiploku mērcite 100gr (Cenā 1,19) . Par gaļu vispār kauns runāt, runājot par kotletēm, likās ka tās ir saldētās gatavās frikadeles tikai apceptas. Nu ko saskatījāmies ar vīru samaksājām kā tika sarunāts no civēka 12 euro kopā 360. Kāpām mašīnā un uz rimī lai kāut kā glābtu situāciju piepirkām vēl klāt salātus. Protams viesi uzkoda, kā smējāmies gluži badā nebija, es protu piešūt pogu, bet tāpēc es nesaucu sevi par šuvēju.