www.sudzibas.lv palidzi.lv Nepilda norunas, neatzvana, nekas nenotiek

palidzi.lv - Nepilda norunas, neatzvana, nekas nenotiek

Nav iespējams neko pasūtīt. Uz vietas saka, ka pasūtīs un pāris nedēļu laikā atzvanīs. Pēc pāris nedēļām interesējoties, pieraksta tel.nr. un saka, ka atzvanīs, kas protams nenotiek. Vēl pēc pāris dienām atkal pieraksta tel.nr. un atkal protams nekas tālāk nenotiek. Tā tas notiek jau vairākus mēnešus un rezultāta kā nav tā nav.
Iesaku nekādā gadījumā neticēt viņu vārdiem un pirkt tikai to, kas ir uz vietas, jo kaut ko pasūtīt tur praktiski nav iespējams.

P palidzi.lv 20.08.2012

Labdien,
Kā katram, kas kaut ko dara, arī mums dažkārt sanāk pieļaut kādu kļūdu savā darbībā. Atvainojos, ka ar Jums nav neviens sazinājies, taču noteikti tam ir kāds iemesls. Pie mums tiek pasūtītas daudz preces, jo visu uz vietas turēt nav iespējams, un visiem klientiem pasūtītā prece tiek arī piegādāta. Protams piegādes termiņi ir dažādi, bet tas ir atkarīgs no konkrētā ražotāja, jo arī ražotājam bieži vien nav visas preces noliktavā, turklāt vasaras periodā daudzas Eiropas ražotāju rūpnīcas tiek aizvērtas uz atvaļinājumu periodu.
Ja jums ir kādas sūdzības par kompānijas darbību lūdzu vēršaties pie administrācijas un noteikti viss tiks atrisināts.

Ar cieņu,
Palīdzi.lv