www.sudzibas.lv Palette Color"Gloss Neatbilstoša krāsa

Palette Color"Gloss - Neatbilstoša krāsa

Bija blondi mati, nolemu nokrasoties!Un šodien aizgaju uz veikalu "Drogas" kurš atrodas Salaspīli!Nopirku divas krāsas Palette Color&Gloss, uz viņas tagad ir akcija 1.54!Krāsa skaitas ka profesionalajs matu krāsošanas līdzeklis!Bija blondi mati bet kad nokrasojos palika violētas!Godīgi biju šoka kad jeraudzīju, un uzrejz aizgaju uz veikalu "Drogas".Pārdevēja teica ka ne ar ko nevar palīdzet!Es paludzu jaunu matu krasu, ka kompensaciju par nodarītu kaitējumu!Darbinieki ateicas palīdzet jebkura jautajuma un nekāds cits variants neeksiste.
Ko lai darīt šita situācija?Nejiet runa par kompensāciju, bet darbinieka atieksme pret šo situāciju!

O

P pufa 04.06.2010

ne jau "Drogas" ražo to krāsu! prasi kompensāciju ražotājam.

M maRita 04.06.2010

spriežot pēc matu galiem, tur ir ilgviļņi, , , , , ,
varbūt tā krāsa nav domāta ķīmiski apstrādātiem matiem.
pie saknēm tak nav zili.

O Oksana 04.06.2010

Mani mati nav ilgviljni bet normali, ta fotografija ir uzrej pec mazgasanas un mati vel neizzuva!Ta ir krasa vainiga un ka vel uzinnaju, neesmu vieniga tada kura trapijas!Tiesi si krasa ir tada no kuras paliek violetie mati!Ja negribat trapities velams parbaudit tik vienu skipsnu un skatities reakciju!

V Vika 04.06.2010

Krāsojot matus jāievēro instrukcija, ja paturēt nedaudz ilgak, nekā rakstīts instrukcijā, tād rezultatu neviens nevar garantēt...Uz matu kastītes ir ražotaja numuri, viņiem var piezvanīt un atrisināt problēmu...bet Drogas darbiniekim nav nekas jākompensē

L lauris 04.06.2010

izskatas pec raganas, kur slota?

J juris freimanis 04.06.2010

vai vari savu kailfoto ielikt?tu man patīc dikti...

L liene 05.06.2010

manai draudzenei-identisks gadījums-tieši no šis pašas krāsas, vnk zinās, ka tādu nevar pirkt un viss.

D Džonis 05.06.2010

Baigi smuki, jauna mode!

Z zirgs 05.06.2010

nebēdā neko, Oksana!Tu man tāpat ļoti patīc :)

P pufa 05.06.2010

tagad raganām nav slotas, bet putekļu sūcēji, Lauri! ir 21. gs., tehnoloģijas attīstās!

G gerda 05.06.2010

Tak izmazgāsies ātri, ir tā bijis, neķer kreņķi, pēc tam būs skaisti platīnblondi mati. un galos jātur 3-5min, ne vairāk...

D draudzinsh 06.06.2010

Tā mēdz gadīties, ja pārāk daudz matus ķīmiski apstrādā.

E eseesesesesees 10.06.2010

eu, tu izskaties peec malviines...

A agnese 20.11.2010

katra matu krasa satur noteiktas krasas pigmntus...tapec vismazak vajag skatiities uz pacinu...jaskatas uz cipariem...ha ha...vispar jau frizieris ari pastav...

I Ilona 20.11.2010

Tā var gadīties, ja ir balināti mati !
Ražotājs nav vainīgs...

L Lolita 28.11.2010

Vajadzeja nevis uz kastiti skatities bet uz nummuru ta ir kad nezin, kimiska reakcija saucas.

Z Zz 28.11.2010

Oksana, tev ar matiem tagad vis kartiba ?

S sīkā121 31.03.2016

ja nemaldos šī krāsa bija paredzēta sirmu matu krāsošanai un ja ir bijuši pelekblondi, tad nekāda brīnuma nav, ka krāsa tagad ir tāda, kāda. P.s. diez vai jums tagad, ir sanācis lētāk krāsot mājās, nekā aizejot pie profisionāla, kas izprot krasu savienojumu īpašības