Z zane 01.02.2011

tas tiesam ir to verts !

Z zane 01.02.2011

Nabaga Akulovs, celas lietas dara un jus sadi.

R RalfVigum. 01.02.2011

Nu ko kad gotiņai bus mazulis pieprasiet uzturlidzekļus no Akulova. Vispar jau jusu gotiņa ir amorala, seks par naudu kauns.

Z Zinaida 02.02.2011

Seks za dengi-eto norma zizni, bez etogo net ni hleba ni kolbasi!

B bullis 02.02.2011

maita tāds, darbu ņem nost.

L loreta 03.02.2011

Vot ķēms noceļ nabaga bullim govis :)

L Laimonis 09.02.2011

pasaki akulovam lai raksta pieteikumu lauku atpbalsta fondam, cik dzirdēts tur lielāko daļu par sēklošanas izdevumiem atmaksā.

K Kaimiņšbezdarbnieks 09.02.2011

Laimonim pašam ir liela pieredze apsēklošanā, nesen viņš kopā ar savu āzi apkalpoja visu latgales reģionu, skatos-tagad būs paķēris arī vidzemi.Cauri ir Akulovam, ne tikai pēdējie mati noies no galvas, bet arī pazaudēs pēdējo maizes kumosu.

G govs 09.02.2011

Nu vispār riebeklis... pat bučiņu pēc tam neiedeva...

K kriksis 14.02.2011

Sveiciens visiem sēklotājiem un domu biedriem svētkos!

E Evelīna 14.02.2011

Riktīgi parsmējos:D:D:D Kas par tēmu!

T traktorists 14.02.2011

Akulov tev sodien jariko govju balle :)

A Akulovsdarbā. 14.02.2011

Sveiciens domubiedriem!

J jancuks 17.02.2011

Intresanti būtu uzzināt kādas vispār cenas? Vienai un vairumā?

A Akulovsdarbā. 18.02.2011

Šis ir mans diplomdarbs.

L Laimonis 18.02.2011

Beidziet izsmiet cilveku, tas notiek tiri tehniski, turot aiz astes un ar maisu roka, kur ieprieks jau sagatavota nepieciesama sastavdala.

K Kaimiņšbezdarbnieks 18.02.2011

Laimoni, tu savu āzi iemācīji drātēt kazas, vai arvien pats piehaltūrē āža vietā?