Paganels būve - Krāpšana

2017. gada 20. martā bija vienošanās par notekgrāvja attīrīšanu un sakopšanu. Aigars Paganelis vienojās par darbu samaksu un izteica variantu lietas sakārtot bez PVN. Uzticējāmies šim kungam un iemaksājām avansu 1500EUR. Uz šodienu nav veikti ne darbi ne arī Aigars vairs ir sazvanāms. Izvairās no jebkāda kontakta un sarunas.

P Piekraptais 20172003 24.07.2017

Uzņēmēja un SIA Pagenels īpašnieks ar kuru bija kontakts - Aigars Jušēns

P Paganels Būve Support Pārstāvja atbilde 24.07.2017

Cik noprotu, kādam ir liela vēlme maziskā veidā kaut kāda veida attiecības kārtot šādā- nepamatotu sūdzību, kārtā. Varu apgalvot, ka šeit minētais uzņēmums nenodarbojas ar grāvju tīrīšanu, 20. martā nekādas vienošanās nav slēgtas, nekāda samaksa nav tikusi saņemta. Uzņēmuma darbība ir pavisam cita veida, tā kā, cienītais ''sūdzētāj'', izvēlies lūdzu cita veida, cieņpilnu rīcību :)

TasEsLV 25.07.2017

Sakiet lūdzu tad ,kā būtu jāsaprot šis teikums jūsu mājaslapas pašā sākumā? Ko man saprast ar teikumu - meliorācijas sistēmu uzturēšana? - bulciņu cepšana?

Esam uzņēmums ar 6 gadu pieredzi kūdras atradņu apgūšanā, ceļu, meliorācijas sistēmu uzturēšanā un būvniecības darbu veikšanā, arī mitrās gruntīs ar vāju nestspēju. Piedāvājam pieredzējuša personāla un specializētas tehnikas pakalpojumus.

TasEsLV 25.07.2017

Uzņēmums 10/10 tiklīdz ievietoju savu komentāru nomainija mājaslapu HAHAHA

Skatīt attēlus pielikumā.

E [email protected] 21.01.2018

Tie ir ziediņi ko jūs rakstiet. Es nostrādāju tajā būvē un visu zinu un redzēju savām acīm. Nekādi darbi un nekāda pieredze tai būvei nav meliorācijā, nav pat ko parādīt. Vienīgais kas ir darīts tas ir haltūru veidā piepalīdzēts citām firmām objektus pabeigt, strādnieku tur nav un tehniku ko iepērk anglijā un tirgo Latvijā nav ne kas remontē ne brauc. Tehniku tirgo daļēju samaksu oficiāli bet lielāko daļu uz ķepas kuru naudiņu iebāž savā kabatā un izklaidēm... Tākā no tā cilvēka bēdziet pa gabalu, visu laiku vieni meli un krāpšana. Es aizgāju no tā darba un mani apkrāpa izmaksājot tikai kapeikas un norēja kā suni... Lai tam cūkam Aigaram Jušēnam viss nāk atpakaļ divtik...